رییس فدراسیون: تولیدکنندگان داخلی در ساخت تجهیزات تنیس روی‌میز خوب عمل کردند

اصفهان- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور گفت: تولیدکنندگان داخلی در شرایط تحریم های ناجوانمردانه آمریکا به خوبی در ساخت میز استاندارد تنیس برای ورزش عمل کردند.

مهرداد علی قارداشی عصر روز چهارشنبه در آیین انتخاب رییس هیات تنیس روی میز  استان اصفهان افزود: این اقدام تولیدکنندگان با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در سال جهش تولید جای تقدیر دارد.

وی بیان کرد: در این راستا اقدام هایی خوبی با برند ایرانی برای ورزشکاران و مسابقات سال ۲۰۲۱ در حال انجام است که کار ورزشکاران ما را در رقابت های داخلی و به خصوص بین المللی آسان می کند و انرژی بخش است.

رییس فدراسیون تنیس روی میز افزود: در شرایط تحریم برخی موفقیت ها ساده به دست نمی آید ولی خدا را شکر با کمک هیات های استان‌ها و ورزشکاران به خوبی در این زمینه عمل می شود.

وی با بیان اینکه سایر تجهیزات همانند توپ با توجه به شرایط اقتصادی و گرانی به این رشته ورزشی ضربه می زند، تصریح کرد: مطمئن هستم با عزم ملی صنعت گران داخلی در سال جهش تولید این مشکلات با برند ایرانی قابل رفع است.

وی افزود: استان اصفهان نقش زیادی در توسعه تنیس کشور داشته و این استان همیشه در این عرصه پیشرو بوده است.

قارداشی با بیان اینکه هدف همه ما در ورزش خدمت به جوانان است ، افزود: یکی از دلایل عملکرد خوب تنیس اصفهان تک کاندیدایی بود که نشان دهنده موفقیت این رشته در اصفهان است.

مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میر استان اصفهان با حضور رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور، معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، برخی ورزشکاران و روسای هیات های شهرستانهای اصفهان برگزار شد. در این مجمع سه نفر برای رئیس هیات تنیس روی میز استان اصفهان کاندیدا شدند که سید احمد حجازی و منصوره رضایی انصراف دادند و مهدی تنگ تکابی با ۱۸ رای قاطع و بدون رقیب برای چهار سال دیگر به عنوان رییس هیات تنیس روی میر استان اصفهان معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها