رییس هیات تنیس روی میز اصفهان انتخاب شد

اصفهان - ایرنا - مهدی تنگ تکابی برای سومین مرتبه به عنوان رییس هیات تنیس روی میز استان اصفهان انتخاب شد.

 به گزارش ایرنا، مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میر استان اصفهان روز چهارشنبه با حضور رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور، معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، برخی ورزشکاران و روسای هیات های شهرستانهای اصفهان برگزار شد.

در این مجمع سه نفر برای رییس هیات تنیس روی میز استان اصفهان کاندیدا شدند که سید احمد حجازی به دلیل حضور نیافتن و منصوره رضایی انصراف دادند و مهدی تنگ تکابی با ۱۸ رای قاطع و بدون رقیب برای چهار سال دیگر به عنوان رییس هیات تنیس روی میز استان معرفی شد.

عباس مرادیان معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز استان اصفهان بر بی طرفی این اداره کل در انتخاب و برگزاری مجامع هیات ها تاکید کرد و افزود: فدراسیون تنیس با سیاست ها و مدیریت شایسته توانست خود را در بین فدراسیون های کشور نشان دهد و در مجامع ملی و بین المللی بدرخشد و رقابت کنند.

وی با بیان اینکه دست به دست هم دهیم و شرایط خوبی را برای تنیس استان فراهم کنیم گفت: ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی در الویت است و تنیس روی میز رشته ای جذاب، پویا و پرتحرک که همیشه مورد استقبال مردم است.

وی با بیان اینکه کمبود ها و کاستی هایی در این راستا وجود دارد که باید با تلاش همه دست اندر کاران رفع شود و درراستای بهبود و پیشرفت این رشته قدم برداشت.

در استان اصفهان ۳۵۰ هزار ورزشکار سازماندهی شده فعالیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها