۳۰ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۶
کد خبرنگار: 2457
کد خبر: 84084492
۰ نفر

برچسب‌ها

توییت جالب توجه نماینده عراقی خطاب به ترامپ و بایدن

بغداد - ایرنا - "نعیم العبودی" نماینده فراکسیون «صادقون» وابسته به «عصائب اهل الحق» در پارلمان عراق تاکید کرد که هرکس در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شود، باید بداند که عراق زانو نخواهد زد یا با رژیم صهیونیستی سازش نخواهد کرد.

به گزارش ایرنا، نماینده فراکسیون صادقون در پارلمان عراق روز چهارشنبه در حساب توییتری خود با اشاره به رقابت «دونالد ترامپ» از حزب جمهوریخواه و «جو بایدن» از حزب دمکرات برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرد که هر یک از آنها انتخاب شوند، باید بدانند که در این موضوع که عراق سازش نمی کند، زانو نمی زند و مرعوب نمی شود، هرگز تغییری حاصل نخواهد شد.  

وی در توییت خود نوشت: نوشت: چشم ها به انتخابات آمریکا دوخته شده است.. گویی که انگار سرنوشت جهان به نتایج آن وابسته است..به اختصار (می گویم)..هر کسی که در انتخابات آمریکا پیروز شود، (بداند که) نه عادی سازی (سازش) درعراق وجود دارد و نه گرسنگی و نه زانو زدن و نه مرعوب شدن... تاریخ این را گواهی می دهد.

     
سیاستمداران، احزاب و شخصیت های دینی و سیاسی عراق در  کنار مردم این کشور بر لزوم خروج نیروهای اشغالگر آمریکایی از کشورشان تاکید می کند و در همین راستا، پارلمان عراق در مصوبه ای خواهان خروج این نیروها شده است.

مردم و سیاستمداران و شخصیت های عراقی تاکنون بارها نیز در مناسبت های مختلف ضمن محکوم کردن جنایت های رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، هرگونه تلاش برای عادی سازی روابط با این رژیم را محکوم و آن را خیانت به آرمان های فلسطین و ملت های اسلامی دانسته اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =