۳۰ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۵
کد خبرنگار: 3083
کد خبر: 84084440
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار کنگان: سمن‌ها فرهنگ همزیستی با کرونا را ترویج دهند

بوشهر-ایرنا- فرماندار کنگان گفت: سازمان‌های مردم نهاد این شهرستان به ترویج فرهنگ همزیستی با کرونا، ترغیب مردم بر استفاده از ماسک و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در جامعه بپردازند.

به گزارش ایرنا، سید علی پاک نژاد روز چهارشنبه در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا کنگان، بیان کرد: بر اساس گزارش‌ها، بیشترین موارد ابتلا به کووید ۱۹ در این شهرستان در اثر شرکت افراد در دورهمی‌ها رخ داده و افزایش شمار مبتلایان زحمت کادر درمان این شهرستان را دو چندان کرده است.

وی افزود: موثرترین راه کاهش ابتلا و قطع زنجیره انتقال بیماری  کرونا، افزایش مراقبت‌ها و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی است و دراین راستا آگاهی بخشی به افراد برای محافظت از سلامت خود و دیگران با استفاده از ظرفیت گروه‌های مردمی ضروری است.

فرماندار کنگان بر اعمال محدویت‌های جدید با توجه به افزایش موارد ابتلا تاکید و اعلام کرد: شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان نسبت به کاهش روشنایی پارک‌ها، بوستان‌ها و ضد عفونی اماکن عمومی اقدام کنند.

پاک‌نژاد یادآوری کرد: برپایی چادر در سواحل شهرستان و برگزاری هرگونه تجمع همچنان ممنوع است.

پیشنهاد اعمال محدودیت تردد وسائل نقلیه افراد غیر ساکن شهرستان در پایان هفته، پیشنهاد تعطیلی نماز جمعه و مدارس ، نظارت گسترده‌تر بر نحوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی واحدهای صنفی و نظارت بر بازارهای بزرگ سرپوشیده از دیگر موارد مطرح شده در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان کنگان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها