کشف ۲۵ میلیاردریالی لوازم آشپزخانه قاچاق در تهران

تهران-ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۹۸۷ قلم لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۲۵ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام ‌پلیس تهران بزرگ، سرهنگ " علی ولی پور گودرزی " اظهار داشت : در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی مقادیر زیادی لوازم آشپزخانه در انباری در حوالی خیابان فدائیان اسلام، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.
وی افزود: در رصد های اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، مشخص شد یکی از مغازه داران شوش مقداری لوازم خانگی قاچاق تهیه و در داخل انبار یک مجتمع تجاری جمع آوری کرده است که هویت مالک لوازم خانگی و محل دقیق آنها شناسایی شد و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انباری اخذ شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: در بازرسی از داخل انبار ۹۸۷ قلم لوازم خانگی از قبیل: زود پز، گوشتکوب برقی و ... فاقد مجوزهای گمرکی و فاکتور خرید کشف شد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۲۵ میلیارد ریال برآورد و کلیه اموال کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران انتقال یافت.
به گفته سرهنگ گودرزی، در این رابطه مالک کالاها دستگیر و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها