عاملان فروش سلاح در فضای مجازی در تهران شناسایی شدند

ایرنا -تهران- رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۲ تن از اعضای باند ۴ نفره قاچاق سلاح و مهمات در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سردار "علی ذوالقدری" اظهار داشت: مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در رصد های اطلاعاتی و فنی موفق شدند اعضای یک باند ۴ نفره قاچاق سلاح و مهمات که در فضای مجازی به تبلیغ و خرید و فروش انواع سلاح های جنگی و شکاری و مهمات می پرداختند شناسایی کنند و دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند.
وی با اشاره به اینکه مخفیگاه متهمان در حوالی وردآورد شناسایی و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفت، افزود: صبح امروز با هماهنگی های قضائی ۲ تن از اعضای این باند۴نفره دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت انتقال یافتند.
سردار ذوالقدری بیان داشت: در بازرسی از منزل و خودروی متهمان ۵ قبضه سلاح جنگی و۲ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه ۶۳ فشنگ جنگی انواع کلت کشف و یک دستگاه خودرو توقیف شد.
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مرجع قضائی معرفی خواهند شد، تصریح کرد: تلاش برای دستگیری سایر اعضای این باند در دستور کار مأموران پایگاه چهارم این پلیس قرار دارد.
وی در پایان امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و خاطر نشان کرد:با فرد و یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها