درخواست کادر فنی از رییس فدراسیون کشتی؛ انتخابی در همه وزن‌ها برگزار شود

تهران - ایرنا - کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در نامه‌ای به رییس فدراسیون کشتی، بر برگزاری رقابت‌های انتخابی در همه وزن‌ها برای حضور در رقابت‌های جهانی صربستان تأکید کردند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از فدراسیون کشتی،  متن نامه کادر فنی به «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی به شرح زیر است: با استناد به جلسات مختلف کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان جهان با حضور جنابعالی، قبل از شروع اردوی تیم ملی به استحضار می‌رساند، تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بر اساس مدعیان هر وزن و عملکرد آن‌ها در یکسال گذشته و حضور در مسابقات قهرمانی جهان، جام تختی، قهرمانی آسیا در هند و تورنمنت‌های مختلف و نیز لیگ برتر بر این است که:

۱- برگزاری انتخابی در اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم با شرایط اتحادیه با ۲ کیلوگرم ارفاق وزن در تاریخ اول آبان ماه سال جاری (قبلا اعلام شده بود).

۲- برگزاری انتخابی در وزن ۷۴ کیلوگرم با شرایط فوق در تاریخ ۸ آبان ماه سال جاری.

۳- ضمنا در مابقی اوزان نیز به طور قطع انتخابی برگزار و تاریخ و شرایط آن قبل از اتمام اردوی اول به استحضار می‌رسد.

رقابت های انتخابی درون اردویی اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم روز پنج شنبه اول آبان در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار می شود.

پیش از این قرار بود رقابت‌های انتخابی درون اردویی در سه وزن برگزار شود که به دلیل مثبت بودن آزمایش یکی از کشتی‌گیران به ویروس کرونا و ارائه گواهی پزشکی توسط کشتی‌گیر مذکور، کادر فنی به جهت برقراری عدالت و همچنین اطمینان از سلامتی این کشتی‌گیر، تصمیم گرفت مسابقات انتخابی وزن ۷۴ کیلوگرم با یک هفته تأخیر انجام پذیرد.

کشتی گیران حاضر در این مسابقات باید ۲۴ ساعت قبل از برگزاری در محل فدراسیون کشتی برای انجام تست کرونا حاضر شوند و در صورت منفی بودن نتیجه آزمایش، می توانند در این رقابت ها حضور یابند.

اسامی نفرات شرکت کننده به شرح زیر است:

۶۵ کیلوگرم: امیرحسین مقصودی، امیرمحمد یزدانی، پیمان بیابانی، میثم نصیری، شایان حمزه و مرتضی قیاسی.

۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، علی سوادکوهی، بهمن تیموری و حمید زرین‌پیکر.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha