منتقدان دولت توجهی به پیامدهای اظهارات خود ندارند

تهران-ایرنا- نماینده سابق ایلام در مجلس با بیان اینکه نمایندگان تذکرات رهبری را جدی نگرفتند، گفت: بزرگنمایی مشکلات از سوی برخی از نمایندگان باعث ایجاد شکاف بین مردم و نظام می‌شود ولی متاسفانه این افراد توجهی به پیامدهای اظهارات خود نمی‌کنند.

جلال میرزایی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به تندروی‌ها و تخریب‌های برخی از چهره‌های مجلس یازدهم علیه دولت گفت: نمایندگان مجلس یازدهم از بدو روی کار آمدن شروع به تخریب و متهم کردن دولت کردند و الان هم کار به جایی رسیده که بدون در نظر گرفتن شرایط پیچیده کشور از استیضاح وزیران و رییس جمهوری صحبت می‌کنند.

وی با اشاره به دیدار تیرماه نمایندگان با رهبر معظم انقلاب اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان،  توصیه‌هایی به آنان کردند ایشان علاوه بر این که این مجلس را مجلسی خوب دانستد، تذکرات جدی به آنان دادند تا در نحوه برخورد با مسائل تجدید نظر کنند.

نماینده سابق ایلام در مجلس اظهار داشت: بعد از تذکرات رهبری انتظار می‌رفت که با توجه به نیاز کشور به ثبات و آرامش، فضای مجلس به سمت کار کارشناسی برود، با این حال دو سه هفته پس از سخنان رهبری ظاهرا خیلی از نمایندگان این تذکرات را جدی نگرفتند و شروع به تندروی و زیرسوال بردن دولت کردند.

میرزایی یادآور شد: بزرگنمایی مشکلات از سوی برخی از نمایندگان مجلس باعث ایجاد مشکلات در جامعه و ایجاد شکاف بین مردم و نظام می‌شود ولی متاسفانه به این موضوع توجه نمی‌کنند و شاهد برخی موضع گیری‌های عجیب برخی نمایندگان هستیم.

وی گفت: منتقدان دولت به جای آنکه علیه آمریکا و ترامپ سخن بگویند تمام هم و غمشان تخریب و توهین به دولت است و از هر وسیله‌ای برای تخریب دولت استفاده می‌کنند و فقط دنبال این هستنند که از صحبت‌های دولتمردان و رییس جمهوری پیراهن عثمان درست کنند.

 نماینده پیشین مجلس اظهار داشت: این افراد با این حرف‌هایشان نشان می‌دهند که به سخنان رهبر انقلاب توجهی ندارند و فقط خواسته‌ها و نیات خود را پیگیری می‌کنند و متوجه نیستند که رفتارهای آنان چه آثار سویی بر اقتصاد کشور می‌گذارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =