اخلاق مداری و رفتار اسلامی مایه رضایت مردم از پلیس است 

تهران - ایرنا - فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: نگاه همدلی و رفتار اسلامی توام با مهربانی و ‏دلسوزی پلیس با مردم، مایه رضایت و پشتیبانی مردم از پلیس است.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی روز چهارشنبه در چهارمین روز از هفته ناجا در جمع کارکنان تیپ ویژه تهران بزرگ، افزود: مفتخریم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) کشوری معتقد، استوار و سربلند در منطقه هستیم و همچنان مقتدرانه به سمت سر بلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی پیش می رویم.

وی با بیان اینکه صحت عمل و صداقت در گفتار، از مهم ترین وظایف پلیس ویژه است، تصریح کرد: اصل و ویژگی ولایت مداری با پیروی از رهنمودهای ولی فقیه و جامه عمل پوشاندن به آن باید از ویژگی های فردی هر نظامی باشد؛ در کنار این مهم، خدمت صادقانه، به هنگام و بی منت به مردم وظیفه اصلی یک نیروی پلیس مکتبی در جامعه اسلامی است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر اصل مردم داری و رعایت حقوق شهروندی از سوی مأموران پلیس ویژه در ماموریت های محوله، بیان کرد: نگاه همدلی و رفتار اسلامی توام با مهربانی و ‏دلسوزی پلیس با مردم، مایه رضایت و پشتیبانی مردم از پلیس است.

سردار کرمی تصریح کرد: یگان ویژه نیروی انتظامی با رویکرد اجتماعی و مردم یاری سعی دارد تا هنگام بروز مشکلات در کنار مردم باشد و از ظرفیت های موجود خود استفاده کند، چرا که پلیس ویژه یک نیروی ولایی و انقلابی است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به برگزاری برنامه های بسیار متنوع گردان پایه و بهره گیری از ظرفیت های موجود فرهنگی و عملیاتی در یگان های سراسر کشور، گفت: اجرای اهداف سازمانی با توسل بر رویکرد نوآوری و ابتکار عمل و به اشتراک گذاری دانش، مهارت و ظرفیت ها رمز تداوم موفقیت ها است که امروز در یگان های ویژه ناجا، ابتکار عمل و بهره گیری از پتانسیل موجود را در قالب برنامه های گردان محور مشاهده می کنیم.

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سنوات گذشته در دهه دوم مهر ماه برگزار می‌شود، اما با توجه به تلاقی ماه صفر و مراسم اربعین با ایام هفته ناجا، هفته ناجا در سال ۱۳۹۹ از ۲۷ مهر ماه تا ۲ آبان برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

سرخط اخبار جامعه