احمدی: ورزش در ایجاد سلامتی، نشاط و همبستگی ملی جایگاه ویژه‌ای دارد

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش در ایجاد سلامتی و نشاط جایگاه مهمی دارد و اگر بتوانیم مردم را با ورزش و فعالیت ورزشی همراه کنیم، از طریق ورزش به ایجاد شرایط بهتر در زندگی هم‌وطنان کمک کرده‌ایم.

به گزارش ایرنا، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در پویش همت پهلوانانه و کمک مومنانه جامعه جودو کشور که امروز برگزار شد ضمن تبریک ماه ربیع‌الاول که ماه سرور و شادمانی برای شیعیان و مسلمانان است گفت: امیدوارم بتوانیم از برکات این ماه بهره‌مند و شاهد نزول برکات الهی برای کشور و ملت عزیز باشیم.

احمدی در ادامه سخنان خود هفته تربیت بدنی را بر دست‌اندرکاران ورزش کشور در بخش‌های مختلف که تلاش می‌کنند از طریق ورزش نشاط، سلامتی، غرور، اقتدار و همبستگی را برای ملت ایران رقم بزنند تبریک گفت و افزود: ورزش در ایجاد سلامتی و نشاط جایگاه مهمی دارد و اگر بتوانیم مردم را با ورزش و فعالیت ورزشی همراه کنیم، از طریق ورزش به ایجاد شرایط بهتر در زندگی هم‌وطنان کمک کرده‌ایم.

وی با اشاره مجدد به جایگاه ممتاز ورزش اظهار کرد: قهرمانان ما در میادین ورزشی افتخار آفرینی می‌کنند و باعث ایجاد غرور و افتخار برای کشور می‌شوند. ما ورزشی‌ها به خود می‌بالیم که در ایجاد غرور و هویت و همبستگی هم‌وطنان نقش‌آفرین باشیم و ما قدردان زحمات همه عزیزان در بخش‌های مختلف هستیم.

معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص برنامه‌های هفته تربیت بدنی گفت: علی‌رغم شرایط محدودی که ویروس کرونا ایجاد کرده برنامه‌های مختلفی را شاهد بودیم و از مشارکت همه نهادها و دستگاه‌ها، همکاری تربیت بدنی بسیج، دانشگاه‌ها، بخش کارگری، نیروهای مسلح و سایر بخش‌های مرتبط، همچنین تلاش همکاران ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها و فدراسیون‌ها که برنامه های مختلفی را برای گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش تدارک دیدند و سعی کردند از این طریق شرایط بهتری را برای مردم فراهم کنند قدردانی می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =