ملی‌پوش بدمینتون: شرایط المپیکی شدن سخت است

تهران- ایرنا- ملی‌پوش بدمینتون زنان گفت: شرایط المپیکی شدن سخت است و برای کسب امتیازات لازم باید نقاط ضعف را برطرف سازم.

«ثمین عابدخجسته» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مدتی است که لیگ برتر بدمینتون آغاز شده اما به دلیل بحران کرونا در این رقابت‌ها شرکت نکردم. ‌آخرین مسابقه‌ای که در آن حضور یافتم در رقابت‌های بین‌المللی جام فجر بود که به ترتیب بعد از آن به دلیل شیوع ویروس کرونا،  رقابت‌های بین‌المللی لغو شد. در این مدت تمریناتم را در فضای باز یا در منزل زیر نظر مربی انجام دادم.

وی افزود: رنکینگ جهانی من اکنون ۱۷۶ است که باید آن را به زیر ۱۰۰ برسانم و این امر تنها نیازمند حضور در مسابقات بین‌المللی بود که فعلا همه این رقابت‌ها لغو شده است. به همین دلیل نتوانستم امتیازم را بهبود بخشم.

ملی‌پوش بدمینتون اضافه کرد: به دلیل شرایط موجود زمان آغاز رقابت‌های بین‌المللی مشخص نیست و به همین دلیل نمی‌توانم برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشم.  هدفم این است تا تمرینات خوبی داشتم باشم و با آمادگی جسمانی لازم در مسابقات آینده حضور یابم.

وی با بیان اینکه شرایط المپیکی شدن سخت است، گفت: باید در مسابقات مختلف شرکت کنیم تا امتیازات لازم را بدست بیاوریم. رقابت‌های دشواری را برای رسیدن المپیک پیش‌رو داریم. تلاش می‌کنیم تا با برنامه‌ریزی بهتر به موفقیت بزرگی دست یابم.

عابدخجسته اضافه کرد: اکنون رقیبان ما در سراسر دنیا در حال تمرین هستند و رقابت دشواری داریم و من نیز برای کسب امتیاز عملکرد قبلی را باید با عملکرد الان خود مقایسه کنم تا نقاط قوتم را تقویت و نقاط ضعف را برطرف سازم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =