۲۴ میلیارد ریال نوشت افزار به دانش آموزان نیازمند کهگیلویه و بویراحمد  اهدا شد 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۴ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال نوشت افزار در قالب ۱۲ هزار و ۱۹۳ بسته به دانش آموزان نیازمند زیر پوشش کمیته امداد این استان اهدا شد.  

قباد مبشری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد بسته نوشت افزار به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی  (ره) کشور تهیه شده است. 

وی افزود: هم اینک ۱۲ هزار و ۱۹۲ دانش ‌آموز و یک هزار و ۹۶۰ دانشجوی نیازمند زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و  بویراحمد بوده و از خدمات فرهنگی آن در طول سال بهره ‌مند می ‌شوند. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: حمایت از دانش ‌آموزان و دانشجویان نیازمند زیر پوشش و فراهم کردن  شرایط لازم برای ادامه تحصیل آنها جزو اولویت‌ های اصلی و یکی از مهمترین برنامه ‌های فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و این  استان است. 

مبشری عنوان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و برگزاری کلاس های درس به ‌صورت مجازی بیشترین مشکل دانش ‌آموزان نیازمند زیر  پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد نداشتن وسایلی از جمله گوشی تلفن همراه و تبلت است. 

وی ابراز داشت: امید است مسؤولان کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با همکاری نیکوکاران بومی و غیربومی بتوانند مشکل  دانش ‌آموزان نیازمند زیر پوشش کمیته امداد استان به اینگونه وسایل را تأمین و شرایط را برای ادامه تحصیل هر چه بهتر آنان فراهم کنند. 

افزون بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۱۱۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها