سیاه‌نمایی‌ها روحیه جهادی ماموران ناجا را تضعیف نمی‌کند

تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: برخی سیاه‌نمایی‌ها در فضای مجازی علیه ناجا تاثیری در روحیه جهادی و انقلابی ماموران ندارد چه بسا که اراده آنها را قوی‌تر می‌کند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی روز چهارشنبه در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی در مراسم رونمایی از پنج کتاب سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: پلیس برای حفظ امنیت است و با وظایف خود به درستی آشناست و باید به شدت با اراذل و اوباش مبارزه شود؛ هر فردی که موجب آزار و اذیت و ترساندن مردم شود باید برابر قانون با آن فرد برخورد و در نهایت مجازات شود.
وی ادامه داد: امروز مردم کشور ایران اسلامی به درستی امنیت را درک می کنند و آن را مرهون تلاش های سبزپوشان می دانند.

ادیانی به برخورد پلیس با اراذل و اوباش اشاره کرد و گفت: بنده به نوبه خودم به شدت خواهان مبارزه با اراذل و اوباش هستم؛ هر فردی که موجب آزار و اذیت و ترساندن مردم شود باید برابر قانون با آن فرد برخورد و در نهایت مجازات شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به طرح ناظر اشاره کرد و افزود: در اجرای این طرح هیچ کدام از ماموران ما با متخلفان برخورد فیزیکی نداشته اند اما در مقابل قانون شکنی نمی توانند بی تفاوت باشند.

ادیانی ادامه داد: عده ای از معاندان در داخل و خارج از کشور به دنبال هجمه وارد کردن به ناجا  و تشویش اذهان عمومی هستند و اهداف خاصی را دنبال می کنند؛ دشمنان بدانند که در برابر حقایق باید تسلیم شوند و صدای حق ناجا را بشنوند و به ارزش های الهی تن دهند و مشکلات خود را رفع کنند.

وی گفت: ناجا برای برقراری امنیت هیچ مرزی را نمی شناسد و نمونه آن شهدایی است که تقدیم می کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ضمن تبریک مجدد هفته نیروی انتظامی به کارکنان از زحمات اصحاب رسانه در انعکاس تلاش های نیروی انتظامی قدردانی کرد و گفت: انصافا اصحاب رسانه و رسانه ملی در انعکاس اخبار نیروی انتظامی خوش درخشیدند و زحمات خالصانه و بی منت ناجا را به صورت قابل قبول منعکس کردند.

وی با اشاره به پیام محبت آمیز رهبر فرزانه انقلاب خطاب به فرمانده ناجا (به مناسبت هفته ناجا) گفت: طی سال های متمادی سابقه نداشته که رهبر انقلاب این گونه و خطاب به فرمانده ناجا هفته نیروی انتظامی را تبریک بگویند که این امر نشان از عملکرد خوب و زحمات و تلاش های بی وقفه همکاران ما در نیروی انتظامی دارد.

ادیانی ادامه داد: سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی چه زیبا گفت که «ما آسایش خود را مدیون تلاش های شبانه روزی پلیس هستیم».

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید بر اینکه همه می دانیم که نیروهای مسلح تحت اشراف و هدایت های رهبر انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز مدظله العالی دائما در حال نو شدن و تحول و همچنین رسیدن به تراز انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: ایشان بیش از هر فرد دیگری به نیروهای مسلح اشراف دارند.

سردار محمدابراهیم ساور معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا نیز در این مراسم با بیان اینکه هیچ دستگاهی همچون ناجا خدمت رسان مردم نیست،  تصریح کرد: برقراری امنیت، اصلی ترین اولویت ناجاست اما در راستای خدمت رسانی و مقابله و مبارزه با ویروس کرونا نیروی انتظامی از هیچ کوششی دریغ نکرده و نقش موثری داشته است.

وی تاکید کرد: نقش ناجا در راستای خدمت رسانی ( کشفیات، خدمت رسانی به بیماران کرونایی، کنترل شبکه های فضای مجازی، برخورد با اخلالگران و ... ) بی بدیل است حتی در کنار سایر نیروهای مسلح، نیروی انتظامی در حوزه خدمت رسانی به مردم ممتاز و شاخص است.

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه به رونمایی از پنج کتاب سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اشاره کرد و گفت: این کتاب ها در راستای بصیرتی افزایی و رسیدن به پلیس در تراز تدوین شده است.

وی با بیان اینکه یکی از عرصه هایی که ناجا در آن حضور موثر و فعال دارد، اقدامات فرهنگی و دینی است، گفت: مخاطب کتاب هایی که امروز رونمایی شد پرسنل ناجا هستند اما اثر این خدمات دینی و بصیرتی به مردم می رسد.

مجموعه گفتارها در تبیین ویژگی های پلیس در تراز انقلاب اسلامی، از اربعین تا ظهور، الگوی رفتار حکیمانه پلیس، تحریم بی اثر و " بیانیه گام دوم، پنج کتاب سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بودند که در این مراسم رونمایی شدند.

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برابر تقویم زمانی سنوات گذشته در دهه دوم مهر ماه برگزار می شود، اما با توجه به تلاقی ماه صفر و مراسم اربعین با ایام هفته ناجا، هفته ناجا در سال ۱۳۹۹ از ۲۷ مهر ماه تا ۲ آبان برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

سرخط اخبار جامعه