بخاری نفتی مدارس فاقد گاز کشی تا زمستان امسال جمع‌‎آوری می‌شود

شهرکرد- ایرنا- معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اقدامات دولت در حوزه خدمات رسانی به مدارس گفت: بخاری نفتی مدارسی که فاقد گازکشی هستند، تا آغاز فصل زمستان جمع‌آوری می‌شود.

داریوش ورناصری روز چهارشنبه در آیین معارفه مدیرکل جدید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه طرح جمع‌آوری بخاری نفتی به دلیل نبود زیرساخت‌های اجرای طرح، تنها در پنج استان کشور اجرایی نشده است، افزود: هم اکنون در تمام مدارسی که زیرساختها از جمله گازرسانی تا درب مدرسه انجام شده، بخاری نفتی جمع‌آوری شده و تنها مدارسی که این زیرساخت‌ها را ندارند، دارای بخاری نفتی هستند که اعتبار لازم برای جمع‌آوری بخاری نفتی در سالجاری اختصاص داده شده است.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام رییس سازمان نوسازی، تجهیز و بازسازی مدارس کشور تنها ۴ درصد مدارس کشور بخاری نفتی استفاده می‌شود.

وی به اجرای طرح آجر به آجر به عنوان یکی از مهمترین موضوعات و برنامه‌های این سازمان اشاره کرد و گفت: توسعه و تجهیز مدارس و اجرای عدالت آموزشی در این طرح، با مشارکت خوب مردم مواجه شد.

ورناصری افزود: اجرای این طرح به فرهنگسازی بیشتر و تبدیل شدن به یک فرهنگ عمومی نیاز دارد.

وی اظهار داشت: اجرای عدالت آموزشی و توسعه مدارس در مناطق کمتر برخوردار و دور افتاده از دیگر برنامه‌ها و اولویت‌های این اداره کل است که باید برای اجرای طرح‌های جدید اولویت را بر احداث مدارس در مناطق دور افتاده و محروم قرار داد.

به گزارش ایرنا،در این آیین  از زحمات ۲.۵ ساله "حمیدرضا براتی" تقدیر و "کامران رهی" به عنوان مدیرکل جدید اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان چهارمحال و بختیاری معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =