پنجمین جشنواره نانو دانشگاه آزاد اسلامی در تبریز برگزار می‌شود

تبریز - ایرنا - پنجمین جشنواره نانو دانشگاه آزاد اسلامی در آذرماه سال‌جاری به میزبانی دانشگاه آزاد واحد تبریز برگزار می‌شود.

دبیر علمی پنجمین جشنواره نانو دانشگاه آزاد اسلامی روز چهارشنبه در گفت و گویی با بیان اینکه این جشنواره دهم آذرماه سال جاری برگزار می شود، خاطرنشان کرد: این جشنواره با رویکرد آموزشی و نمایشگاهی و نیز انتخاب برترین آثار اعضای هیات علمی و دانشجویان در حوزه نانو فناوری در بخش‌های چاپ مقاله، پژوهشگر برتر، کتاب چاپ شده، طرح پژوهشی خاتمه یافته، اختراع ثبت شده و محصول و بیش محصول واحد فناور به صورت مجازی برگزار می‌شود.

سعیده ابراهیمی با اشاره به مهم ترین ویژگی‌های این جشنواره نسبت به دوره‌های قبل اظهار کرد: در این دوره صاحبان صنایع حضور دارند و می‌توان با فناوران و محصولات حوزه نانوفناوری ارتباط مستقیم داشت.

وی افزود: برگزاری دوره آموزشی نانو فناوری در الکتروشیمی، نانوبیوپزشکی، نانو الکترونیک و نانو مواد ساختمانی و شیمیایی توسط نخبگان و پیشکسوتان این علم از ویژگی دیگر این جشنواره است.

ابراهیمی گفت: علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.۵nanofestival.iaut.ac.ir در این جشنواره ثبت نام و آثاز خود را به ایمیل این جشنواره تا  ۱۵ آبان ماه سال‌جاری ارسال کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha