سرمایه گذاری های صنعتی ایلام محدود به شهرک ها نیست

ایلام - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: سرمایه گذاری های صنعتی در این استان محدود به شهرک های صنعتی نیست و بر خلاف تصور عامه بیشتر سرمایه گذاری ها خارج از این شهرک ها انجام می شود.

به گزارش ایرنا، رضا محمدرحیمی روز چهارشنبه در حاشیه تور رسانه‌ای و بازدید از کارخانه پلیمر پلاستیک هینا اظهار داشت: بدلیل اینکه موج اول سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی ایلام صورت گرفت این تصور پیش آمده که با تعطیلی تعدادی کارخانه در این شهرک ها کل صنعت استان دچار مشکل شده است.

وی افزود: با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی موجود ظرفیت های صنعتی مناسبی در سطح استان وجود دارد.

محمد رحیمی در خصوص تعطیلی برخی کارخانه ها در شهرک های صنعتی ایلام گفت: در سال های اولیه سرمایه گذاران به دلیل عدم تجربه و تخصص و همچنین متکی بودن به تسهیلات بانکی ورشکسته شده و قادر به مدیریت مکان تولیدی خود نشدند.

وی اظهار داشت: این کارخانه ها به افراد دیگری واگذار شدند و با تلاش نیروهای جدید و متخصص هم اکنون در شرایط مناسبی قرار دارند.

صادرات ۲۶ تن نایلون صنعتی و کشاورزی به عراق

مدیر تولید کارخانه پلیمر پلاستیک هینا نیز در این بازدید گفت: ماهانه ۲۶ تن نایلون صنعتی و کشاورزی به کشور عراق صادر می شود.

حسین پریزاد افزود: این کارخانه سال ۹۵ راه اندازی شده است و هم اکنون ۲۲ نفر به صورت مستقیم و ۱۵نفر بصورت غیر مستقیم مشغول فعالیت هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها