استاندار قزوین: متخلفان کالاهای اساسی به مردم معرفی می‌شوند

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی افرادی را که در زمینه کالاهای اساسی و ارزاق عمومی تخلف ‌کنند را جهت معرفی به مردم، رسانه‌ای کنند.

به گزارش ایرنا، هدایت‌الله جمالی‌پور روز چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان تصریح کرد: برای کنترل قیمت‌ها، کمیته‌ای متشکل از سازمان صمت، تعزیرات، جهاد کشاورزی و استانداری برگزار شود و بعد از تصویب نهایی برخی اقلام از جمله مرغ و گوشت، احدی حق گران فروختن آن کالاها را نخواهد داشت و در صورت مشاهده نیز به شدت با متخلفان برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه در حوزه کالاهای اساسی به هیچ عنوان نباید کوتاهی از سوی دستگاه‌های ذیربط صورت بگیرد، افزود: وجود قیمت‌های متناقض کالاها در بازار به هیچ وجه قابل قبول نیست و باید با برنامه‌ریزی و مدیریت بر روند چنین مسایلی نظارت به عمل آورد.

استاندار قزوین یادآور شد: در حوزه جلوگیری از افزایش قیمت مرغ و گوشت در سطح استان و با توجه به تولید مناسب این نوع فرآورده‌ها در سطح استان، از امروز تا ثبات نهایی قیمت این اقلام، خروج آنها از استان ممنوع خواهد بود و در صورت اشباع بازار، تولید کنندگان می‌توانند اقدام به این کار کنند.

جمالی‌پور در ادامه از مدیران دستگاه‌های ذیربط خواست تا نسبت به رفع مسایل و مشکلات برخی اقلام از جمله گاز مایع، روغن و توزیع مناسب آنها در سطح استان اقدام فوری به عمل آورند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها