۳۰ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۷
کد خبرنگار: 1203
کد خبر: 84084109
۰ نفر

برچسب‌ها

تانک روس در لیگ کشتی ایران

تهران - ایرنا - تیم فرش ایرانی قعرنشین لیگ برتر کشتی آزاد ایران برای جذب «عبدالرشید سعدالله‌اف» قهرمان جهان و المپیک از کشور روسیه و «آرسن هاروتونیان» از ارمنستان به فدراسیون نامه نوشت.

به گزارش ایرنا، تیم فرش ایرانی یکی از تیم‌های حاضر در گروه (الف) لیگ برتر آزاد بود که در دقیقه ۹۰ برای شرکت در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرد. این تیم که کشتی‌گیر شاخصی در ترکیبش نداشت، در پایان رقابت‌های دور رفت بعد از تیم‌های استقلال تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و شهدای زنجان، در رده چهارم قرار گرفت.

سازمان لیگ کشتی از درخواست این تیم برای جذب «عبدالرشید سعدالله‌اف» مدعی شماره یک وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد جهان و همچنین «آرسن هاروتونیان» قهرمان ارمنی خبر داد.

فرش ایرانی قصد دارد برای دور برگشت لیگ برتر آزاد که قرار است بعد از جهانی ۲۰۲۰ صربستان به انجام برسد، تیمش را تقویت کند.

سعدالله‌یف چند روز پیش و در پیکارهای قهرمانی روسیه با شکست همه حریفان عنوان نخست وزن ۹۷ کیلوگرم را کسب کرد.

دور رفت گروه (الف) بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، روزهای ۱۰ و ۱۱ مهرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم استقلال تهران با ۳ پیروزی بعنوان صدرنشین دور رفت این رقابت‌ها معرفی شد.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

استقلال تهران ۷- شهدای زنجان ۳
استقلال تهران ۷ – دانشگاه آزاد اسلامی ۳
دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰- شرکت سهامی فرش ایران صفر
شهدای زنجان ۸- شرکت سهامی فرش ایران ۲
دانشگاه آزاد اسلامی ۸- شهدای زنجان ۲
استقلال تهران ۱۰ -  شرکت سهامی فرش ایران صفر

رده‌بندی تیم‌ها در پایان دیدارهای رفت گروه الف به شرح زیر است: ۱- استقلال تهران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- شهدای زنجان ۴- شرکت سهامی فرش ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار ورزش