ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری یک اولویت است

یاسوج - ایرنا - شهردار دهدشت تنها راه برون رفت از مشکلات مالی شهردای را ایجاد درآمد پایدار دانست و گفت: یکی از اولویت های اصلی شناسایی منابع و برنامه ریزی برای توسعه این ظرفیت ها برای ایجاد درآمد پایدار در شهرداری است.

احسان تابش نژاد روز چهارشنبه در جلسه تودیع و معارفه شهرداری دهدشت  یکی از وظایف اصلی کارکنان شهرداری را ایجاد درآمد پایدار برای ارائه خدمات رسانی بهتر به شهروندان دانست و اظهار داشت: ایجاد درامد پایدار منوط به توسعه ساخت و ساز شهری و اجرای کارهای عمرانی خواهد بود.

وی بیان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده و همکاری مسئولان چرخه ساخت و ساز در شهر دهدشت برای توسعه رونق می گیرد.

تابش نژاد تصریح کرد: کارخانه سنگ شکن و آسفالت شهرداری برای ایجاد درآمد پایدار بصورت مستمر وارد چرخه تولید خواهد شد.

وی با اشاره به بافت تاریخی و فرهنگی شهر دهدشت گفت: مایه تاسف است بعد از گذشت سالها ساماندهی المان شهری و جمع اوری زباله اولویت شهرداری باشد.

تابش نژاد اظهارکرد: باید در گذشته این مشکلات ساماندهی تا شهرداری بتنواند با ارائه برنامه های خوب و راهبردی توسعه شهری را سرعت بخشد.

وی نابسامانی ورودی های شهر را یک معضل بزرگ برای همه مسئولان دانست و گفت: با همکاری مسئولان راه و شهرسازی در کمترین زمام ممکن باید ورودی های شهر دهدشت ساماندهی شود.

تابش نژاد زمان بر بودن پرونده های ورودی در حوزه شهری را نیز از دیگر مشکلات شهرداری دانست و افزود: با تلاش شبانه روزی کارشناسان و همکاری مردم زمان بررسی این پروندها تا حدود زیادی کاهش خواهد یافت.

شهردار جدید دهدشت تصریح کرد:  عدم اجرای کمربندی سوم باعث افزایش بیش از حد قیمت مسکن و اجاره در شهر دهدشت شده که نیازمند تعین تکلیف برای اجرا است.

تابش نژاد تاکید کرد: با اجرای این طرح مجوز احداث مسکن در بخش زیادی از املاک حاشیه شهر دهدشت برای کاهش قیمت اجاره بها صادر خواهد شد.

احسان تابش نژاد با هفت رای موافق به عنوان شهردار جدید دهدشت منصوب شد.

احسان تابش نژاد سابقه زیادی در اجرای پروژهای عمرانی در استانهای مختلف را دارد.

شهر دهدشت مرکز شهرتان ۱۳۱ هزار نفری کهگیلویه به بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت ثابت و ۷۵ هزار نفر جمعیت سیار خدمات شهری ارائه می‌دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =