۳۰ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۰
کد خبرنگار: 2406
کد خبر: 84084004
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگیری ۴ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی

تهران- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۴ دلال بزرگ ارز در فضای مجازی خبر داد و گفت: متهمان با خرید و فروش ارز غیرقانونی موجب نوسانات قیمت بازار ارز و سیر صعودی قیمت‌ها شده بودند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ کارآگاه «علی ولی‌پور گودرزی» امروز -چهارشنبه- در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در رصدهای اطلاعاتی در فضای مجازی، مشخص شد که ۴ تن از کاربران فضای مجازی با فعالیت های ارزی در فضای مجازی نقش عمده‌ای در تعیین قیمت وگرانی‌ها و نوسانات قیمت ارز دارند که شناسایی و دستگیری آنها در اختیار تیمی از کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده مشخص شد این گروه‌ها با تاسیس اتاق‌هایی در فضای مجازی در حوزه معاملات فردایی و کاغذی طلای آب شده و نرخ دهی بازار فعالیت دارند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این تحقیقات پلیسی ۴ فرد فعال در فضای مجازی شناسایی شدند، تصریح کرد: در ادامه تحقیقات، هویت این افراد شناسایی و با هماهنگی های قضائی هر ۴ متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: علی رغم افزایش ۱۰ دلاری انس جهانی طلا ، دستگیری اعضای این باند تاثیر فاحشی بر کاهش تقاضای معاملات فردایی و ریزش محسوس قیمت طلا و سکه داشته‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها