طرح منزلت کارت ویژه سالمندان و زنان سرپرست خانوار در شورای رشت ارایه شد

رشت _ ایرنا_ طرح منزلت کارت غروب امروز "چهارشنبه" با امضای ٩ عضو شورای اسلامی رشت از سوی رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی این کلانشهر ارایه شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، با ارایه طرح منزلت کارت به شورای رشت و بررسی آن در کمیسیون های مربوطه و در نهایت تصویب در صحن شورا سالمندان ، معلولان و زنان سرپرست خانوار این کلانشهر از مزایای آن بهره مند می شوند.

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت بیان داشت: سالمندان رشت سال ها در این کلانشهر زحمت کشیده اند اکنون وظیفه ما است که قدردان آنان باشیم.

بهراد ذاکری با اشاره به مشکلات معلولان و زنان سرپرست خانوار و ضرورت توجه به آنها اظهار داشت: با تصویب طرح منزلت کارت سالمندان، معلولان و زنان سرپرست خانوار از مزایای منزلت کارت از جمله بلیط رایگان اتوبوس، بهره مندی از مراکز فرهنگی در اختیار شهرداری و غیره بهره مند می شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا گفت: اکنون در گیلان و شهر رشت شرایط خوبی نداریم که بخشی به عدم رعایت اصول بهداشتی برمی گردد و مواردی هم مربوط به سفرهای غیرضروری مردم به این استان است.

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت ادامه داد: مردم از ما به عنوان اعضای شورا بسته شدن راه های منتهی به گیلان را درخواست می کنند در حالیکه ورود و خروج مردم در اختیار ما نیست.

وی با تاکید بر اینکه رعایت توصیه های بهداشتی باید توسط کارمندان شهرداری رشت جدی گرفته شود. بیان داشت: در شهرداری باید به سمت دور کاری و شیفت کاری برویم ضمن اینکه نامه ای در این باره تنظیم کرده ایم.

شورای اسلامی رشت ١١ عضو دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها