نمایندگان مجلس از نیروی انتظامی قدردانی کردند

تهران- ایرنا- ۲۲۲ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از خدمات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی قدردانی کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «علی کریمی فیروزجایی» عضو هیات رییسه مجلس در نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بیانیه تقدیر و تشکر ۲۲۲ نفر از نمایندگان در تقدیر از خدمات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را قرائت کرد.

در متن این بیانیه آمده است: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان حافظ امنیت التزام و انضباط اجتماعی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب نهادی انقلابی است که با حضوری گسترده در پهنه جغرافیای کشور و در متن و بطن زندگی مردم به پاسداری از ارزش‌های والای نظام اسلامی و صیانت از جان و مال و ناموس مردم می‌پردازد.

در این بیانیه نمایندگان امنیت، آرامش و اقتدار ایران اسلامی را مرهون تلاش‌ها و ایثارگری‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی دانستند و در ادامه آمده است:  مأموران خدوم و از جان گذشته‌ نیروی انتظامی با صلابت و قاطعیت، قدرت و اقتدار در مقابل قانون‌ستیزان، جامعه گریزان و هنجارشکنان مردانه ایستاده‌اند. برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با اراذل و اوباش و ناامن‌کنندگان محیط زندگی و فضای عمومی جامعه، جلوه دیگر از مجاهدت نیرو در برقراری نظم  و امنیت در کشور است.

۲۲۲ نماینده امضاء  کننده این بیانیه در مجلس شورای اسلامی با  تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی به همه مجاهدان سبزپوش عرصه نظم و امنیت خاطرنشان کردند: از مدیریت جهادی و شایسته فرمانده نیروی انتظامی و مجاهدت‌ها و تلاش‌های مخلصانه فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم آن نیرو تقدیر و تشکر نموده و آمادگی خود را برای حمایت و تقویت همه جانبه از این نیروی انقلابی اعلام می‌داریم.

در جلسه امروز سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نیز در مجلس حضور یافت و به مناسبت هفته نیروی انتظامی سخنرانی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار سیاست