حضور مردم در کنار ناجا زمینه‌ساز امنیت پایدار در کشور است

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: مردم نیروی انتظامی را امین خود می دانند و حضور آنان در کنار ناجا زمینه‌ساز امنیت پایدار در کشور است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی خاتمی  روز چهارشنبه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان به تنوع و حجم بالای ماموریت‌های نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: مردم به این نیروی خدمتگزار اعتماد دارند و باید این اعتماد در راستای حفظ تامین امنیت هرچه بیشتر آنان، افزایش یابد.  

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی، تاکنون کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشته که به طور قطع و یقین این روند با اقتدار بیشتری استمرار خواهد یافت، حضور به موقع پلیس در صحنه و رسیدگی به موقع به مسائل و مشکلات انتظامی مردم را در ارتقاء احساس امنیت و اعتماد عمومی بسیار مهم و تاثیرگذار دانست.

حجت الاسلام خاتمی با تاکید بر اینکه تلاش های صورت گرفته در این مجموعه باعث کاهش انواع جرایم و افزایش اعتماد مردم به پلیس شده است، اظهار داشت: پلیس در همه زمینه ها در کنار مردم حضور دارد که این نشان از مردمی بودن پلیس جمهوری اسلامی ایران است.

وی به اقدامات پلیس در ضدعفونی معابر پرتردد شهر زنجان از زمان شیوع بیماری کرونا تا به امروز اشاره کرد و تصریح کرد: ایران باید نیرویی در تراز نظام جمهوری اسلامی و انقلاب داشته باشد.

فرمانده انتظامی استان زنجان نیز در این دیدار با تشریح اقدامات پلیس در تامین نظم و امنیت جامعه و مبارزه با ویروس کرونا، گفت: کارکنان پلیس از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کنار مردم و مدافعان سلامت حضور داشته و با جدیت به مصوبات ستاد ملی کرونا عمل می کنند.

سردار رحیم جهانبخش با اشاره به شعار هفته ناجا "باهم برای امنیت و سلامت" افزود: امنیت و سلامت از ضروریات یک جامعه است و امروز نیروی انتظامی در حفظ نظم و امنیت، مظهر اقتدار نظام اسلامی است و در برخورد با مفاسد و ناهنجاری های اجتماعی، محتکران و قاچاقچیان نیز بطور قاطع و مقتدرانه عمل می کند.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی دوشادوش سایر نیروها در تلاش است تا قبل از هر اقدام مخل امنیت آن را شناسایی، خنثی و برخورد کند، اظهار داشت: استان زنجان جزو استان های امن کشور است و این به سبب مشارکت مردم، نهاد ها، سازمان ها، بسیج و اقشار مختلف مردم است که امنیت را تولید کرده و نیروی انتظامی تلاش می کند آن را حفظ و ارتقاء بخشد.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه ایجاد امنیت در جامعه با مشارکت همه جانبه آحاد مختلف مردم و مشارکت همه دستگاه‌ها و نهادها با نیروی انتظامی محقق نخواهد شد، گفت: همه باید برای ارتقای امنیت و احساس آن در جامعه تلاش کنیم چرا که احساس امنیت بر خود امنیت مقدم تر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها