فرهنگی: چگونگی توزیع کالا در جلسه غیرعلنی بررسی شد

تهران- ایرنا- سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از بررسی مسائل حوزه زنجیره تولید و توزیع کالا و رفع معایب موجود برای ایجاد ثبات اقتصادی در بازار در جلسه غیرعلنی مجلس خبر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «محمدحسین فرهنگی» در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران درباره جلسه غیرعلنی امروز افزود: در جلسه غیرعلنی درباره وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت و ایجاد ثبات در بازار ارز و و سکه و همچنین چگونگی شبکه تولید و توزیع کالا بحث و بررسی شد.

وی با بیان اینکه رفع معایب شبکه توزیع و تولید کالاها از جمله مباحث گفته شده در جلسه غیر علنی امروز بود، تصریح کرد: این عامل سبب می‌شود شاهد اتفاقاتی نظیر افزایش قیمت نهاده‌های دامی و کشاورزی نباشیم و تدابیر لازم برای افزایش نظارت و رهگیری ایجاد شود.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازار فولاد که امروز درباره آن بحث شد، گفت: تاکنون جلسات متعددی در این زمینه  توسط کمیسیون مربوطه با وزیر صمت و سایر مسوولان برگزار شده که آثار مفید آن در بازار دیده شد ولی کافی نیست زیرا در این زمینه به قانون نیاز داریم و وزیر صمت نیز با عدم دو نرخی بودن ارز موافق هستند.

فرهنگی خاطرنشان کرد: رفع معایب مذکور نیازمند اتخاذ تدابیری در شبکه توزیع و تولید کالا است و در صورت تخلف با خاطیان برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار سیاست