مردم کرمانشاه در رزمایش دوم ایران همدل ۱۵ میلیارد تومان کمک کردند

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر گفت: در این مرحله از رزمایش، مردم کرمانشاه حدود ۱۵ میلیارد تومان برای اطعام و تامین بسته‌های معیشتی نیازمندان کمک کردند.

«محسن رخصی» روز چهارشنبه به ایرنا افزود: در مرحله اول رزمایش مواسات و همدلی در استان خیران و نیکوکاران کرمانشاهی حدود ۱۷ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند که از محل این کمک‌ها ۷۰ هزار بسته غذایی و ۱۸۰ هزار پرس غذای گرم که در ۵۰ آشپزخانه مهدوی کمیته امداد پخت می‌شد بین نیازمندان توزیع شد.

او اضافه کرد: مرحله دوم این رزمایش از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر برگزار شد که با مشارکت خیران حدود ۱۵ میلیارد تومان برای کمک به نیازمندان و مددجویان استان جمع‌آوری شده است.

رخصی افزود: از محل کمک‌های مردمی در مرحله دوم رزمایش ایران همدل بیش از ۶۲ هزار بسته معیشتی و همچنین بیش از ۲۵۵ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد. 

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه در پایان با اشاره به وضعیت اقتصادی جامعه در شرایط سخت کرونایی، تاکید کرد: این نهاد در وضعیت کنونی همچنان آمادگی دارد کمک‌های مردمی را در اسرع وقت به دست نیازمندان واقعی برساند.

۲۰۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه در قالب ۸۰ هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها