دانشگاهیان برای گسترش فناوری‌های آب فراخوانده شدند

تهران- ایرنا- ستاد فناوری‌های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فراخوانی اعلام کرد: از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشجویان با محورهای آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست با هدف توسعه فناوری‌های این حوزه حمایت می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در این فراخوان آمده است: پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشجویان در حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست حمایت می‌شود، اقدامی که به توسعه فناوری‌های این حوزه و کاربردی شدن تحقیقات دانشجویان کمک می‌کند.

براساس این فراخوان دانشجویان تا ۲۰ آبان ۹۹ برای ارسال طرح‌های خود به آدرس Email: ir.energymarket@isti.ir مهلت دارند تا از این فرصت حمایتی بهره ببرند.

ستاد فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این فراخوان تاکید کرد: بهره‌گیری از توان و ظرفیت بالقوه دانشگاه‌ها و تشویق دانشجویان به انجام تحقیقات و پروژه‌های کاربردی اهدافی است که با انتشار این فراخوان دنبال می‌شود تا توسعه فناوری‌های مورد نیاز کشور با استفاده از پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی را شاهد باشیم.

طبق این فراخوان تمام دانشجویانی که در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی رشته های مرتبط با آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست تحصیل می کنند، می توانند پس از اخذ تأییدیه موضوع از این ستاد و تصویب آن در دانشگاه از حمایت های این فراخوان بهره‌مند شوند.

ستاد فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این فراخوان یادآور شد: پایان نامه‌هایی حمایت می‌شوند که ماهیت آنها فناورانه و کاربردی باشد و نوآوری در آنها مشاهده شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش