شبکه ملی سمن‌های ورزشی فعال شد

تهران - ایرنا - معاون امور جوانان وزارت ورزش وجوانان با اشاره به تفاهمنامه سه‌جانبه معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، معاونت امور جوانان و فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: شبکه ملی سمن‌های ورزشی (شمس) تاسیس شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدمهدی تندگویان با اعلام این خبر در آیین رونمایی از طرح ملی شمس افزود: ظرفیت سمن‌های جوانان در خدمت وزارت ورزش قرار نگرفته بود، اما با ابتکار جالبی در حوزه ورزش همگانی، امروز شاهد تشکیل شبکه تخصصی سمن‌های ورزشی بوده و این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم.
رضا شجیع سرپرست نایب رییسی فدراسیون ورزش‌های همگانی نیز طی سخنانی هدف از تشکیل شبکه شمس (شبکه ملی سمن‌های ورزشی) را استفاده از ظرفیت سمن‌ها در توسعه ورزش همگانی و ارائه خدمات ورزشی عنوان کرد و گفت: تشکیل شبکه سمن‌ها یک حلقه مفقوده در ورزش همگانی بود که امروز با حمایت معاونت جوانان وزارت ورزش محقق شد.
دبیرخانه این شبکه در فدراسیون ورزش‌های همگانی مستقر می‌شود.

به گزارش ایرنا، تفاهمنامه همکاری معاونت جوانان با فدراسیون ورزش‌های سه‌گانه در هفته جاری (هفته تربیت بدنی) با هدف ترویج و توسعه ورزش همگانی در سطح جامعه و تقویت روحیه نشاط و سلامت انجام پذیرفت. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =