۷۳۸ واحد صنفی متخلف در سرپل‌ذهاب پلمب شده است

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب گفت: ۷۳۸ واحد صنفی متخلف و فاقد پروانه در یکسال گذشته با انجام یک هزار و ۸۳۵ بازرسی توسط پلیس در این شهرستان در راستای مقابله با کرونا پلمب شده است.

سرهنگ «منوچهر رضایی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک هفته نیروی انتظامی و تجلیل از تلاشگران و سبزقامتان ناجا افزود: همچنین در یکسال گذشته بیش از ۱۵۶ مورد طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سرپل‌ذهاب اجرا شده است.

وی اظهار داشت: پلیس انتظامی سرپل‌ذهاب در یکسال گذشته بیش از ۳۸۶فقره سرقت را کشف و در این رابطه نیز ۳۵۶ سارق را دستگیر کرده است.

فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب گفت: کشف ۹کیلوگرم انواع موادمخدر و دستگیری ۱۸۳نفر معتاد متجاهر و کشف ۴۳ هزار و ۱۳۲ عدد انواع قرص و آمپول غیرمجاز و  ۱۴۵تن انواع کالای قاچاق از دیگر اقدام‌های  پلیس در سرپل‌ذهاب است.

سرهنگ رضایی اضافه کرد: توقف۲هزار و ۶۸۶دستگاه وسیله نقلیه متخلف و اعمال قانون و برخورد با ۱۴هزار و ۹۳۸فقره تخلف رانندگی و پنج هزار و۳۱۷فقره تعویض پلاک خودرو از اقدام‌های پلیس راهور در شهرستان سرپل‌ذهاب است.  

وی با اشاره به خدمات گسترده‌ پلیس به مردم؛ انجام ۱۲ هزار و ۹۵۷ فقره خدمات قضایی به مردم و اجرای ۱۳هزار و ۹۸۲ فقره ماموریت‌های پلیسی ۱۱۰ را از جمله خدمات ماموران انتظامی سرپل‌ذهاب در سال گذشته ذکر کرد.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ فوریت‌های پلیسی و سامانه ۱۹۷ به ماموران انتظامی اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.

سرپل ذهاب با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه دارای ۴۸ کیلومتر نوار مرزی با عراق است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها