۳۰ مهر ۱۳۹۹،‏ ۸:۴۳
کد خبرنگار: 2107
کد خبر: 84082427
۰ نفر

برچسب‌ها

محموله ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرمی آرد در سقز کشف شد

سنندج - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز از شناسایی و کشف محموله ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرمی آرد خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد و گفت: افراد متخلف قصد داشتند این محموله غیرمجاز را از مرز بانه خارج کنند که با هوشیاری پلیس ضبط شد.

بهنام میرزایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همزمان با استمرار نظارت بر خبازی‌ها و برخورد شدید با متخلفان این حوزه، گشت مشترک ادارات صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی و فرمانداری ویژه شهرستان سقز با هدف رصد و نظارت بر بازار همچنان تداوم دارد.

وی اضافه کرد: همچنین در این راستا شب گذشته با همکاری نیروی‌های انتظامی پاسگاه میرده مسیر جاده سقز - بانه یک محموله بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرمی (۶۵ عدل) آرد عرضه خارج از شبکه که قصد خروج از شهرستان سقز را داشت، متوقف شد.

 رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز با اشاره به اینکه با متخلفان این حوزه برخورد جدی صورت می‌گیرد، افزود: پس از هماهنگی با قاضی تعزیرات حکومتی شهرستان امروز به منظور تشکیل پرونده و ارجاع به مراجع قضایی و توزیع کالای توقیفی در شبکه شهرستان سقز اقدام خواهد شد.

میرزایی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش ماموران انتظامی، یادآور شد: آرد کشف شده با هدف قاچاق از مرز بانه از شبکه توزیع آرد یکی از شهرستان های آذربایجان غربی به صورت غیر قانونی خارج و قصد عبور از شهرستان سقز را داشت که با هوشیاری ماموران نیروی انتظامی پاسگاه مذکور کشف و ضبط شد. 

وی با بیان اینکه هفته گذشته این شهرستان با کمبود آرد مواجه شد و یکسری متخلف اقدام به فروش غیرمجاز آرد یارانه ای کردند، افزود: این متخلفان با سواستفاده از شایعه کمبود نان در سقز و شهرهای همجوار بصورت مخفیانه و شبانه اقدام به فروش آرد و نان کردند که در این زمینه ۲۴ نانوایی متخلف شناسایی شدند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها