سرپرست بیمارستان آستارا معرفی شد

آستارا –ایرنا- دکتر حسین احمدی با حکم رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان گیلان، طی آئینی به عنوان سرپرست بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی شهید بهشتی بندر آستارا معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا امام جمعه آستارا عصر سه شنبه در آئین معارفه سرپرست بیمارستان این شهرستان در سالن اجتماعات این مرکز درمانی گفت: تلاش کادر درمانی و پزشکان، ارزشمند است و این عزیزان روزهای متوالی و ساعت‌ ها با لباس‌ های مخصوص با جدیت تلاش می کنند.

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا اظهار کرد: تلاش امروز کادر درمانی در مقابله با کرونا و تامین امنیت جسمانی آسیب‌دیدگان از این بیماری، کمتر از رشادت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس نیست.

مسئول نظارت و اعتبار بخش درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان هم گفت: مرزی بودن آستارا، نیروی انسانی جوان و توانمند و فضای مناسب بیمارستان، شرایط تبدیل این مرکز به قطب درمانی غرب گیلان را فراهم کرده است.

رشید میرفلاح ادامه داد: در شرایط فعلی با توجه به شیوع ویروس کرونا، رسیدگی به وضعیت بیماران مشکوک به کرونا و آنفلوآنزا در اولویت کار پرستاران و کادر درمانی است.

وی یادآور شد: مردم با استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی، برای قطع زنجیره شیوع کرونا همکاری کنند و این تنها خواسته کادر درمانی است.

 در این آئین از بختیار حیدرنیا قدردانی و حسین احمدی به عنوان سرپرست بیمارستان آستارا معرفی شد؛ احمدی سابقه مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستارا را دارد.

شبکه بهداشت و درمان آستارا با یک بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی، ۶ مرکز بهداشتی، یک مرکز درمانی در بخش لوندویل، ۲۵ خانه بهداشت و حدود ۵۰۰ نیروی انسانی خدمات رسانی می کند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و نوار مرزی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =