استاندار: کوتاهی در اجرای پروژه‌های عمرانی کردستان ظلم در حق مردم است

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: هر گونه کوتاهی در اجرای پروژه‌های عمرانی استان چه از سوی مدیران و چه از سوی پیمانکاران، ظلم در حق مردم این خطه است. 

به گزارش ایرنا، بهمن مرادنیا شامگاه سه‌شنبه در جلسه بررسی پروژه‌های عمرانی استان که با حضور مدیران دستگاه‌های مرتبط و پیمانکاران پروژه‌ها برگزار شد، با ابراز نارضایتی از پیشرفت برخی‌ طرح‌ها، اظهار داشت: ما بر مبنای وعده و تعهد پیمانکاران به مردم قول اتمام پروژه‌ها را دادیم اما خلف وعده شما سبب بدقولی دولت و صلب اعتماد مردم می شود. 
وی افزود: این پروژه ها برای مردم است و در اجرای آن یک طرف دولت و  طرف دیگر پیمانکاران هستند و کوتاهی در اجرا از سوی هر کدام از طرفین که باشد، ظلم در حق مردم است.
مرادنیا با یادآوری کوتاه بودن فصل مناسب برای کارهای عمرانی در کردستان، تاکید کرد: آغاز سرما و بارندگی بسیار نزدیک است لذا در این زمان طلایی، باید تصمیمات و اقدامات فوری و آنی باشد. 
در این جلسه پروژه‌های فرودگاه سقز، سه راهی مریوان، گردنه صلوات آباد، چهار خطه نمودن محور سنندج - همدان، جاده سنندج - مریوان و قطعه کامیاران - میاندوآب کوریدور شمال جنوب مورد بررسی قرار گرفت که باوجود تامین اعتبار و تعهد پیمانکاران، اغلب آنها از پیش بینی ها عقب هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها