آغاز عملیات اجرایی ساخت کلانتری ۱۱ پلدختر

خرم‌آباد - ایرنا- در سومین روز از گرامیداشت هفته نیروی انتظامی عملیات احداث ساختمان کلانتری ۱۱ شهر پلدختر با حضور فرمانده انتظامی لرستان و جمعی از مسوولان آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان لرستان پلدختر شامگاه سه شنبه در حاشیه آیین کلنگ زنی  پاسگاه کلانتری ۱۱ شهر پلدختر  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهارداشت: شهرستان پلدختر به دلیل محرومیت اولویت اول استان در احداث و تکمیل پروژه ها است.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب  افزود: پس از سیل ویرانگر سال ۱۳۹۸ نیروهای مسلح و نیروهای جهادی ثابت کردند که در تمام صحنه‌ها در خدمت مردم هستند و در مردم یاری از آنچه در توان دارند کوتاهی نمی‌کنند.

وی یادآورشد: شهرستان پلدختر از جمله شهرستان‌های استان است که با کمبود فضا در حوزه انتظامی مواجه بود از این رو با پیگیری‌های انجام شده از ۹۶ خانه سازمانی،  ۲۵ کلانتری و پاسگاه پنج راهور  ، یک پلیس راه و هشت ستاد که مجوز آن برای احداث در لرستان صادر شده، چهار پروژه به شهرستان پلدختر اختصاص پیدا کرد.

 فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: برای احداث این پروژه ها از کمک‌های ستاد کل نیروهای مسلح سردار سرلشکر باقری و بودجه‌های دولتی استفاده شده است.

وی افزود: پلیس راهور شهرستان پلدختر در هوای گرم در داخل کانکس فعالیت می‌کرد که با پیگیری‌های انجام شده ساختمانی بسیار مجلل برای آن ساخته شده که بخشی از آن تکمیل نشده و امید که در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

مهدیان نسب یادآور شد:  بیش از ۵۰۰ میلیون تومان برای بازسازی کلانتری قدیم پلدختردر مجتمع انتظامی هزینه شده است.

 وی افزود :حدود سه میلیارد تومان برای بازسازی کلانتری ۱۱ شهر پلدختر که در جریان سیل دچار تخریب و آسیب شده مدنظر است که امروز کلنگ‌زنی شد.

 فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: با پیگیری‌های انجام شده کارهای مربوط به احداث ۳۲ خانه سازمانی در پلدختر به پایان رسیده که در روزهای آینده کلنگ زنی می شود.

 وی افزود :ستاد فرماندهی نیروی انتظامی پلدختر مورد اعتراض و دعوای یک عده بود که بر اساس ابلاغ ستاد کل نصف آن به مردم داده می‌شود.

سردار  مهدیان نسب یادآور شد: ترتیب اولویت احداث پروژه ها برای تقسیم‌بندی بودجه ستاد استان پس از کلانتری و راهور احداث خانه‌های سازمانی است.

 وی افزود: ارتقا پاسگاه انتظامی جایدر پلدختر به کلانتری ۱۲ پیگیری شده و در دستور کار است که باید به تایید ستاد برسد.

 فرمانده انتظامی استان لرستان،  با بیان اینکه هدف ارتقاء شهرستان پلدختر است ، گفت: احداث ایستگاه بازرسی در کنار پاسگاه میانکوه شرقی در پلدختر یا پایین‌تر از آن مصوب شورای امنیت کشور است که ابلاغ شده است.

ساختمان کلانتری ۱۱ پلدختر در زمینی به مساحت سه هزارو ۸۰۰ متر مربع با زیربنا یکهزار و ۱۰۰ متر مربع  در ۲ طبقه  ساخته می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها