افزایش نیرو در شهرداری های کهگیلویه وبویراحمد در اولویت است

گچساران- ایرنا-کارشناس امور استخدامی شهرداری های کهگیلویه وبویراحمد گفت:با توجه به درخواست شهرداری ها و وجود پست های خالی جذب ۲۵ نفر نیرو در شهرهای هجده گانه استان درحال پیگیری است.

جمشید افتخاری روز سه شنبه در حاشیه نشست کارگزینی شهرداری های هجدگانه کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:مکاتبه های لازم برای جذب نیرو در شهرداری های استان انجام و به سازمان امور شهرداری ها ارسال شده است.

وی بیان کرد:این نیروها پس از اخذ مجوز و برگزاری آزمون جذب خواهند شد.

وی همچنین از افزایش حقوق نیروهای پیمانی و رسمی شهرداری های کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.

افتخاری عنوان کرد:حقوق نیروهای پیمانی ماهیانه به میزان ۳۰۰ هزار تومان و نیروهای رسمی نیز یک ملیون تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش می یابد.

وی ابراز داشت:پرداخت حقوق نیروهای شهرداری ها باید از طریق کمیسیون ماده ۱۰۰،۷۷و عوارض سالانه تامین شود و شهرداری شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر برای خدمات عمرانی و  هزینه های جاری حمایت می شوند.

کارشناس امور استخدامی شهرداری های کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد:همه شهرداری استان به جز شهرهای یاسوج،دوگنبدان و دهدشت با توجه به جمعیت زیر ۵۰ هزار نفر از این کمک ها بهره مند هستند.

وی گفت:طرح تبدیل وضعیت نیروهای کار معین شهرداری ها در دیوان عدالت اداری رد شد ولی سازمان شهرداری ها پیگیر تحقق این موضوع است.

شهرداری باشت نیز گفت: خدمات شهرداری در این شهر مدیون تلاش کارکنان در بخش های مختلف مانند فضای سبز،شهرسازی،خدمات شهری و سایر حوزه هاست.

وی بیان کرد:شهروندان نیز با پرداخت به موقع عوارض و مساعدت در تملک زمین برای طرح های عمرانی در توسعه شهر باشت سهیم هستند.

در پایان این آئین از شهروندان و کارکنان شهرداری باشت که در توسعه شهری بیشترین سهم را داشتند با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =