۲۹ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۰
کد خبرنگار: 821
کد خبر: 84082103
۱ نفر

برچسب‌ها

افکارسنجی آنلاین ایرنا راه‌اندازی شد

تهران- ایرنا- سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به منظور اطلاع‌رسانی و کسب آرای عمومی در مورد موضوع‌ها و مسائل مختلف جامعه از امروز (سه‌شنبه) برنامه «افکارسنجی» آنلاین را برای نخستین‌بار در تارنمای اصلی خود راه‌اندازی کرد.

ایرنا قصد دارد با بهره گیری از این نرم افزار، موضوعات مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را با مردم در میان گذاشته و نتایج آن را برای کمک به تصمیم گیری در زمینه های مختلف، در اختیار مسئولان و عموم جامعه قرار دهد.

شرکت‌کنندگان در نظرسنجی‌های آنلاین ایرنا می‌توانند با ورود به پنل نارنجی رنگ آن و تنها با  یک کلیک، نظر خود را  در مورد پرسش مطرح شده ثبت کنند.

از همه مخاطبان ایرنا و علاقه‌مندان دعوت می کنیم با شرکت در این نظرسنجی ها، آرا و افکار خود را در موضوعات مختلفی که به منظور حل مشکلات و مسائل جامعه مطرح می‌شود، به اشتراک بگذارند

این نظرسنجی در رایانه ها در حاشیه سمت چپ و در نسخه های موبایلی در پایین متن همه خبرهای ایرنا قابل مشاهده است و نتایج آن بتدریج در صفحه ای ویژه منتشر خواهد شد.برای دسترسی مستقیم به پنل نظرسنجی اینجا را کلیک نمائید.

از آنجا که طبق گزارش‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، تقریبا همه استان‌های کشور درگیر همه‌گیری این ویروس است، نخستین شماره از افکارسنجی آنلاین ایرنا به موضوع شیوع کرونا اختصاص یافته است.

در این نظرسنجی، از مخاطبان خواسته شده است به پرسش «به نظر شما برای کنترل کرونا، اجرای منع رفت‌وآمد بین شهری ... تاثیر دارد/تاثیر ندارد» به صورت آنلاین پاسخ دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

سرخط اخبار پژوهش