۵۳پروژه بمناسبت هفته نیروی انتظامی در کرمان کلنگ زنی شد

ایرنا- کرمان- به گفته معاونت مهندسی فرماندهی انتظامی استان کرمان عملیات اجرایی ۵۳پروژه را در استان این هفته آغاز کردیم که ساختمان جدید یگان امداد بم با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با زیربنای ۴۰۰متر مربع از جمله این پروژه هاست .

به گزارش ایرنا، سرهنگ رضا اسفندیاری  روز سه شنبه در سومین روز از هفته ناجا در مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید یگان امداد فرماندهی انتظامی بم افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری امسال به عنوان سال رونق تولید معرفی شده و همچنین در فرماندهی انتظامی استان طبق منویات رهبری و به گفته سردار ناظری فرمانده نیروی انتظامی استان امسال را سال نهضت عمرانی در حوزه نیروی انتظامی معرفی کرده اند.
سرهنگ اسفندیاری بیان کرد: فرماندهی انتظامی استان کرمان در حوزه امنیت و معیشت کار خود را شروع کرده که در حوزه امنیت با توجه به وضعیت اقتصادی و مشکلات مالی کشور بالغ بر ۵۳ پروژه در سراسر استان شروع به کار کرده که برخی از این پروژه ها را می توان به راه اندازی ۲ ایست بازرسی از مسیر ورودی استان از سمت سیرچ و مسیر خروجی از سمت انار به ابعاد ۱۰ هکتار اشاره کرد.

هادی شهسوارپور تصریح کرد: یکی از بزرگترین مرکزهای آموزشی جنوب شرق کشور در شهرستان بم راه اندازی گردید که شروع آن با گرفتن دوره آموزشی سربازی بود و دور بعد این مرکز بعنوان مرکز آموزشی یگان تکاوری جنوب شرق کشور کار خود را شروع خواهد کرد همچنین راه اندازی این ظرفیت در این منطقه باعث ایجاد و خلق امنیت در منطقه شرق استان کرمان است.

وی اظهارداشت: در حوزه معیشت کارکنان در چهار شهرستان استان کرمان ۸۰۰ واحد ملکی و ۲۰۰ واحد سازمانی در دست احداث است همچنین بم به عنوان اولین شهرستان ۲۰۰ واحد ملکی و ۵۰ واحد سازمانی جهت احداث معرفی شده و با توجه به مشکل زمین مقرر شد اراضی متعلق به ناجا برای ساخت این واحدهای سازمانی در نظر گرفته شود.

در ادامه فرماندار شهرستان بم توضیح داد: منطقه شرق استان کرمان با توجه به موقعیت استراتژیکی جایگاه خاصی برای امنیت استان و کشور دارد و نیازمند نگاه ویژه ای است که خوشبختانه این نگاه در کشور و استان وجود دارد .

هادی شهسوارپور تصریح کرد: یکی از بزرگترین مرکزهای آموزشی جنوب شرق کشور در شهرستان بم راه اندازی گردید که شروع آن با گرفتن دوره آموزشی سربازی بود و دور بعد این مرکز به عنوان مرکز آموزشی یگان تکاوری جنوب شرق کشور کار خود را شروع خواهد کرد همچنین راه اندازی این ظرفیت در این منطقه باعث ایجاد و خلق امنیت در منطقه شرق استان کرمان است.

وی تاکید کرد: استقرار پهپاد در محل فرودگاه بم از اتفاقات دیگر و نگاه های ویژه نیروی انتظامی به منطقه شرق استان کرمان بوده که این امنیت پایدار برای کویر می تواند گنجینه بزرگی از لحاظ خلق و تولید ثروت و ایجاد اشتغال و درآمد پایدار باشد.

فرماندار شهرستان بم در پایان گفت: از برنامه های بزرگ دیگر نیروی انتظامی در هفته ناجا افتتاح مرکز هشدار الکترونیک (سامانه مها ) بود که با پیگیری های صورت گرفته مقرر گردید تمام اصناف پای کار آمده و در بحث پایش تصویری و اتصال به این سیستم کمک کنند تا شاهد رشد امنیت بیشتری در سطح شهرستان بم باشیم.

 سومین روز از هفته ناجا به نام امنیت اقتصادی، کمک به تولید و آسایش عمومی نام گذاری شده است

شهرستان بم در فاصله ۱۹۵ کیلومتری استان کرمان واقع شده است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =