ثبت اطلاعات کادر علمی دانشگاه فنی وحرفه‌ای در سامانه آموزش عالی الزامیست

تهران- ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای از لزوم ثبت اطلاعات کادر علمی این دانشگاه در سامانه آموزش عالی (HES) خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه فنی وحرفه ای، سید حیدر میر فخرالدینی گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای با اعتقاد به امر آموزش در هرشرایطی، برای ایفای نقش خود در شرایط همه گیری بیماری Covid19، تسهیل آموزش تعاملی از طریق سامانه های آموزش مجازی را در دستور کار خود قرار داده است و تلاش می کند با هماهنگی وزارت عتف و وزارت  اطلاعات و فناوری ارتباطات ICT امکانات و شرایط مناسبی را برای کادر علمی خود( اعضای هیات علمی، غیرهیات علمی و مدعو) فراهم آورد.

وی افزود: لازمه استفاده از امکانات در نظر گرفته شده از جمله اینترنت رایگان برای اساتید و سامانه های آموزش مجازی مستلزم ثبت اطلاعات مذکور در سامانه آموزش عالی(HES) وزارت عتف است.

معاون آموزشی دانشگاه با اشاره به اینکه با ارسال بخشنامه های متعدد، شیوه نامه ثبت اطلاعات به دانشکده و آموزشکده های زیر پوشش دانشگاه فنی و حرفه ای اطلاع رسانی شده است، تصریح کرد: تاکنون اطلاعات حدود 14 هزار استاد و عضو هیات علمی، مدعو و کادر آموزشی در سامانه آموزش عالی (HES) ثبت شده است و این اقدام باید تا ثبت اطلاعات تمامی کادر علمی ادامه داشته باشد.
وی گفت: تاکنون 39 مورد از  سامانه های آموزش مجازی مورد استفاده دانشکده و آموزشکده های دانشگاه نیز به تایید وزارت ICT رسیده است. لذا در همین راستا ضروری است باقی مانده سامانه های مذکور نیز برای بهره مندی از تعرفه رایگان اینترنت به تایید وزارت برسند که در دست اقدام است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش