میامی در وضعیت سفید کرونایی قرار گرفت

سمنان- ایرنا- سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان با اشاره به وضعیت شهرستان‌ها در ابتلا به کرونا، گفت: میامی تنها شهرستان استان با وضعیت رنگ‌بندی سفید کرونایی است.

حبیب ‌الله خجسته پور عصر پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اکنون ۶ شهرستان‌ آرادان، گرمسار، شاهرود، مهدیشهر، سمنان و دامغان در بحث شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند.
وی بیان کرد: وضعیت شهرستان‌ سرخه در بحث شیوع کرونا، زرد است.

وی تصریح کرد: محدودیت‌ها و ممنوعیت برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی ، فرهنگی ، مذهبی و همایش و فعالیت باشگاه‌های ورزشی و مراکز آموزشی و خدماتی در استان، به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، تا دهم آبان تمدید شد.

سخنگو و جانشین رییس ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا، با بیان اینکه وضعیت کرونا در هر شهرستان ممکن است تغییر کند، تاکیدکرد: شهروندان برای سلامت جامعه و بهبود شرایط نیروهای درمانی، رعایت شیوه نامه های بهداشتی را مدنظرقرار دهند تا وضعیت بهبود یابد.

سمنان، دامغان، گرمسار، سرخه، مهدیشهر و آرادان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان است.

طبق گفته ظهر امروز سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکنون ۵۵۰ هزار و ۷۵۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۰۴ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۳۱ هزار و ۶۵۰ نفر رسیده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =