امور ورزشی و اردویی در استان‌ها تقویت می‌شود

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امور ورزشی و اردویی در استان ها تقویت می‌شود.

به گزارش حوزه ایثار و شهادت ایرنا، سردار یعقوب سلیمانی روز سه شنبه در جلسه شورای مدیران این معاونت، برتقویت و اهتمام به امور ورزشی و اردویی در استانها تاکید کرد و افزود: در سطح کشوری بستر خوبی برای این منظور فراهم است و می توانیم از این امکان برای ایثارگران به ویژه بعد از شرایط کرونایی بهره بگیریم.

وی همچنین با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در زیرمجموعه این معاونت در طول هفته دفاع مقدس، خواستار تقویت تولیدات جدید فرهنگی در عرصه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شد و ادامه داد: باید از ظرفیت های بخش های اقتصادی مرتبط برای مشارکت در این عرصه ها بهره گرفت.
بروزرسانی سند فرهنگی معاونت فرهنگی
رجبعلی راهی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس نیز در این جلسه با اشاره به پیام مقام معظم رهبری درباره بنیاد شهید مبنی بر این که وظیفه بنیاد شهید پراکندن عطر ایثار و شهادت در جامعه است، افزود: برای تحقق این هدف در گذشته دو معاونت فرهنگی و پژوهشی وجود داشت که اکنون در یک معاونت خلاصه شده است و درهمین ارتباط باید سند فرهنگی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد بروز رسانی شود.
وی با اشاره به حضورش در دفاع مقدس و اقدامات جهادی در آن مقطع در کشور گفت: اتاق فکر برای پیشبرد فعالیتها ضروری است  و در همین ارتباط خواستار ایجاد کارگروهی برای برنامه ریزی تدوین امور برنامه هفتم توسعه در زمینه شهدا و ایثارگران شد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha