۲۹ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۷
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 84081990
۰ نفر

برچسب‌ها

کورتوا: فتح لیگ قهرمانان رویایی است

تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم فوتبال رئال مادرید با بیان اینکه تیمش برای موفقیت در تمامی مسابقات تمرکز کرده است، گفت: با این حال باید اعتراف کنم که فتح لیگ قهرمانان اروپا، رویایی است.

به گزارش ایرنا، «تیبو کورتوا» در نشست خبری پیش از دیدار مقابل شاختاردونتسک اوکراین در هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا که چهارشنبه شب برگزار می‌شود، اظهار داشت: خوشحالم که جایگاهم در رئال را به دست آورده و می‌خواهم در همین سطح فوتبالم را ادامه دهم.باید بگویم که از همه لحاظ در بهترین وضعیت هستم.

وی در مورد غیب «سرخیو راموس» کاپیتان تیمش در دیدار برابر شاختار، گفت: او کاپیتان و مهره تاثیرگذاری است و غیبتش همیشه محسوس است. با این حال نفرات جایگزین خوبی برای حضور در خط دفاعی داریم.

این دروازه‌بان در ادامه به اهمیت لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد و افزود: این تورنمنت برای رئال همیشه خاص و مهم است. می‌خواهیم کارمان را با پیروزی آغاز کنیم. به تیم ایمان دارم و معتقدم توان قهرمانی را داریم. مهم این است که در مجموعه رئال کیفیت رسیدن به این مهم دیده می‌شود.

کورتوا تصریح کرد: برای موفقیت در تمامی مسابقات مصمم هستیم و لالیگا هم ارش زیادی دارد اما فتح لیگ قهرمانان اروپا رویایی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =