سردار رشید: فرماندهان ارتش و سپاه مقابل تهدیدات آرایش دفاعی و تهاجمی دارند

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیا(ص) گفت: فرماندهان ارتش و سپاه با تلاش و مجاهدت دائمی با همه توان در مقابل تهدیدات، آرایش دفاعی و تهاجمی دارند تا هر تهدیدی را سرکوب کنند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه،  سردار سرلشکر «غلامعلی رشید» روز سه‌شنبه در آستانه رزمایش مدافعان آسمان ولایت اظهار داشت: مجموعه قدرت مورد نیاز کشور به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا بر سه پایه شامل قدرت دفاعی، ثبات و استحکام اقتصادی و توانایی و قوام فرهنگی استوار است.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص)  افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نه‌تنها در این سه حوزه نقش فعال دارند، بلکه قدرت دفاعی را با رویکرد بازدارندگی تهاجمی ساماندهی و بنا کرده‌اند و قدرت دفاعی نیروهای مسلح ما بیشترین انطباق و تناسب را با مؤلفه‌های فرهنگی-تاریخی دارد.

رشید تصریح کرد: چنانکه تاکنون در صحنه رزمایش‌های پدافند هوایی مشاهده کرده‌ایم، فرماندهان و رزمندگان پدافند هوایی، تمامی اقدامات تهدیدآمیز دشمن را همانند صحنه جنگ واقعی سرکوب خواهند کرد.

وی عنوان کرد: فرماندهان ارتش و سپاه با تلاش و مجاهدت دائمی و هم‌افزایی از طریق ترکیب قدرت ارتش و سپاه و با همه توان مقابل تهدیدات، آرایش دفاعی و تهاجمی دارند تا هر تهدیدی را سرکوب کنند.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص)  ادامه داد: نگاه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به آینده با وجود چالش‌ها و دشواری‌ها، با اعتماد و اتکال به خداوند متعال و پشتوانه عظیم ملت شریف ایران، سرشار از امید است. ما وقتی به ۴۲ سال فراز و نشیب‌های گذشته نگاه می‌کنیم، به این نتیجه می‌رسیم، آنچه پیش رو قرار دارد به مراتب آسان‌تر از دشواری‌هایی است که ملت سرافراز ایران و نیروهای مسلح با توکل بر خداوند و تلاش و مجاهدت پشت سر نهاده است.

رشید خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح در این رویارویی سرنوشت‌ساز اولاً با سختکوشی سرسختانه از تمامی دستاوردهای انقلاب و تمامیت ارضی و استقلال کشور، در برابر تهدیدات دفاع خواهند کرد و ثانیاً برای تحکیم ثبات سیاسی-امنیتی و توسعه قدرت دفاعی کشور تلاش خواهند کرد و با توکل به خداوند متعال مانع از تکرار تحقیر تاریخی ملت ایران و نیروهای مسلح، همانند آنچه در دوران منحوس پهلوی برابر قدرت‌های سلطه‌گر رخ داد، خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =