انجام کامل نیت واقفان در اولویت است

تهران - ایرنا - رییس سازمان اوقاف و امور خیریه، انجام نیت واقفان را اولویت اصلی این سازمان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اوقاف ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی روز سه شنبه در آیین رونمایی از سند ارتقای فرهنگ وقف افزود: قدردان واقفان، خیرین و نیکوکاران هستیم.

وی با گرامیداشت فرارسیدن هفته وقف(۲۴ مهر تا دوم آبان ماه) و تبریک آن به واقفان و همکاران سازمان اوقاف اظهار داشت: از دیگر برنامه های سازمان اوقاف چابک سازی و نیز مشارکت و تعامل هر چه بیشتر با مراکز دانش بنیان است.

خاموشی همچنین با قدردانی از رسانه های عرصه وقف و دستگاهها و وزارتخانه ها گفت: از دیگر اقدامات سازمان اوقاف در شرایط کرونایی تولید و توزیع بیش از یک میلیون بسته غذایی بین نیازمندان است.

رییس سازمان اوقاف با بیان اینکه تهیه هر بسته غذایی حدود ۳۰۰ هزار تومان هزینه در برداشته، افزود: طی این مدت همچنین ۱۵ میلیون ماسک و ۶ میلیون لیتر مواد شوینده نیز در بقاع متبرکه تولید و توزیع شده است.

به گزارش ایرنا، در مراسم سند ارتقای فرهنگ وقف، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز جمعی از مسئولان حضور داشتند.

این مراسم به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه نیز به تشریح برنامه ای سازمان پرداخت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار جامعه