استاندار مازندران دیدارها و جلساتش را به مرکز ارتباطات مردمی برد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران که امروز سه‌شنبه با برنامه از قبل اعلام شده پاسخگوی مسایل و مشکلات مردم در سامانه الکترونیکی ارتباط دولت با مردم (سامد) بود ، دیدارها و جلسات اداری خود را نیز در این مرکز برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران ، احمد حسین زادگان مهم ترین اولویت مسئولان را حفظ و تقویت ارتباط با مردم دانست و گفت : ارتباط با مردم در هیچ شرایطی نباید قطع شود.

وی افزود : در این شرایط که بیماری کرونا در جامعه شیوع دارد، ارتباط مردم با مسئولان از طریق سامانه سامد یک فرصت مغتنم است که همه باید از آن استفاده کنند.

مقام عالی دولت در مازندران با اشاره به شرایط سخت اقتصادی، کرونا و تحریم های ظالمانه ، حل مشکلات معیشتی مردم را مساله ای بسیار اساسی توصییف کرد و گفت که بسیاری از گره ها با عزم و خواست مدیران حل می شود و در گرو اعتبار نیست.

حسین زادگان همچنین امروز برای تداوم گفت و گو با مردم و اختصاص وقت بیشتر به این مهم ، دیدارها و جلسات اداری خود را نیز به مرکز سامد منتقل کرد.

وی در این روز با حجت الاسلام محمدی، امام جمعه دابودشت و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دابودشت در راستای پیگیری مسائل و مشکلات این شهر دیدار کرد و دستورات لازم را برای رفع مشکلاتشان صادر نمود.

استاندار مازندران همچنین با حجت الاسلام یوسفی، امام جمعه شهرستان سیمرغ در راستای بررسی موضوعات و مشکلات این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

در این نشست حجت الاسلام یوسفی از تلاش های استاندار مازندران در خصوص اقدامات مرتبط با سیل قدردانی کرد و از احداث مسکن سیل زدگان و لایروبی بخش قابل توجهی از اراضی شهرستان خبر داد و ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک با تدبیر نماینده عالی دولت در استان اقدامات خوب دیگری هم در شهرستان انجام شود.

دیدار با مسلمی، مدیرعامل جامعه نابینایان استان از دیگر برنامه های استاندار در مرکز سامد بود. در این دیدار، مدیرعامل جامعه نابینایان و کم بینایان استان با اهداء لوح سپاس، از حمایت های استاندار مازندران جهت رفع نیازهای این قشر در استان تجلیل کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها