نخستین مرکز شبانه‌روزی رفع مشکلات بخش تولید کشور در مازندران راه‌اندازی می‌شود

ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که نخستین مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری کشور در این این استان راه‌اندازی می‌شود.

حسن خیریانپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این مرکز که در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مستقر خواهد شد ، به صورت شبانه روزی گزارش مشکلات حاکم بر واحدهای تولیدی و صنعتی و طرح های سرمایه گذاری استان را دریافت می کند.

وی توضیح داد : گزارش های دریافتی نیز بلافاصله در سامانه مربوط به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بارگذاری می شود و مدیران دستگاه های مربوطه موظفند در کمترین زمان این مشکلات را بررسی و نسبت به رفع آن اقدام کنند.
معاون استاندار مازندران اظهار داشت : براساس برنامه ریزی ، تمامی دستگاه های اجرایی عضو ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در مرکز شبانه روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری نماینده خواهند داشت تا بتوانند مشکلات را در کمترین زمان در سامانه دستگاه مربوطه بارگذاری و برای رفع آن اقدام کنند.
خیریانپور افزود : این مرکز بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر رصد دایمی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و طرح های سرمایه گذاری در سال جهش تولید به طور آزمایشی در استان مازندران دایر می شود.
به گفته وی ، این مرکز ۳۰ مهر ماه (فردا) با حضور معاون امور اقتصادی وزیر کشور در ساری آغاز به کار خواهد کرد.

معاون استاندار مازندران همچنین گفت که معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در سفر یک روزه اش به این استان از چند واحد تولیدی و صنعتی بازدید می کند.

برگزاری کارگروه اقتصاد مقاومتی ، بررسی مسایل و مشکلات بخش اشتغال و کارگری و شرکت در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید هم از دیگر برنامه های معاون وزیر کشور در سفر به مازندران اعلام شده است.

استان مازندران بیش از سه هزار واحد تولیدی و صنعنی با سرمایه گذاری ۸۰ هزار میلیارد ریالی دارد که بیش از ۸۰ هزار نفر در این واحدها مشغول کار هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها