عملیات گازرسانی به شهرهای منطقه سیستان آغاز شد

زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان گفت: عملیات گازرسانی به شهرهای منطقه سیستان با دستور وزیر نفت آغاز شد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت گاز سیستان و بلوچستان، رضا پنجابی اظهارداشت: گازرسانی به منطقه سیستان در پنج فاز انجام می‌شود که سه فاز آن متعلق به شهر زابل بوده و فاز اول آن اجرایی و فاز دوم آن با انتخاب پیمانکار در حال اجرا و فاز سوم آن نیز در مرحله انتخاب پیمانکار است.
وی افزود: عملیات مربوط به گازرسانی به شهرهای حوزه سیستان شامل ادیمی، دوست محمد، زهک و محمد آباد بنا به دستور وزیر نفت تسریع و از تاریخ ۱۵ مهرعملیات اجرایی آن آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان گفت: این عملیات در مجموع نیازمند ۲۸۰ کیلومتر شبکه گذاری و نصب هشت هزار و ۵۰۰ علمک در شهرهای مذکور است. 
وی در دیدار با فرمانداران و مسولان دستگاه‌های دخیل در امر گازرسانی به این شهرها برتعامل و همکاری دو سویه تاکید کرد و افزود: گاز رسانی و خدمت به مردم شریف استان افتخاری است که نیازمند یاری و همکاری همه جانبه مسوولان دستگاه‌های اجرایی است.
پنجابی افزود: تلاش‌ها همواره بر این است که با رفع موانع شاهد آسایش و بهره مندی مردم عزیز این شهرها از نعمت گاز طبیعی باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha