۲۹ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۹
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 84081841
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای ناسالم تا پایان هفته در البرز استمرار دارد

کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که هوای ناسالم به سبب پایداری جوی تا پایان هفته جاری در این استان استمرار دارد.

آرش بهاروند احمدی روز سه‌شنبه به ایرنا گفت: امروز تا شنبه هفته آینده  تداوم و پایداری جو را در منطقه البرز مرکزی خواهیم داشت که به سبب وارونگی دما و افزایش آلاینده‌ها، کیفیت هوا در سطح ناسالم برای گروه‌های حساس و در بعضی ساعات ناسالم برای تمام گروه‌ها قرار خواهد گرفت.

این مسوول آسمان امروز استان البرز صاف، غبار محلی، گاهی وزش باد، در بعضی ساعات آلودگی هوا عنوان کرد و گفت: دمای کمینه و بیشینه هوا بین هفت تا ۲۵ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۰ کیلومتر در ساعت است.

همچنین وضعیت هوای فردا چهارشنبه البرز صاف، مه رقیق، به تدریج غبار محلی، گاهی وزش باد،‌دمای کمینه و بیشینه بین پنج تا ۲۴ درجه بالای صفر،‌سرعت وزش باد ۲۴ کیلومتر در ساعت،‌ پنجشنبه  صاف تا قسمتی ابری، مه رقیق ، غبار محلی و در بعضی ساعات هوای آلوده کمترین و بیشترین دما بین پنج تا ۲۲ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

بر این اساس آسمان روز جمعه صاف تا قسمتی ابری، غبار محلی، عصر و شب افزایش ابر دمای کمینه و بیشینه پنج تا ۲۲ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۰ کیلومتر در ساعت و شنبه  صاف تا قسمتی ابری، غبار محلی کمترین دما و بیشترین دما بین ۶ تا ۲۱ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۰ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی شده است.

 وضعیت کیفی هوای استان البرز طی چند روز گذشته ناسالم برای گروه‌های حساس بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها