۲۹ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۵
کد خبرنگار: 1186
کد خبر: 84081813
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه ریحانه در دلگان برپا شد

زاهدان- ایرنا- مسوول گروه جهادی محمد رسول الله(ص) دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نمایشگاه ریحانه در دبیرستان خدیجه کبری(س) این شهرستان به مدت ۱۰ روز برپا شد.

سید سجاد شبانکاره روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این نمایشگاه با همکاری  موسسه‌های فرهنگی و همچنین گروه جهادی محمد رسول الله(ص) دلگان برپا شده است.

وی افزود: نمایشگاه ریحانه با هفت غرفه مختلف از جمله غرفه سلامت‌،غرفه مواد بهداشتی،غرفه عفاف و حجاب،غرفه کتاب،غرفه لوازم التحریر،غرفه صنایع دستی و غرفه شکوفه‌های جهادی برپا شده است.

مسوول گروه جهادی محمد رسول الله(ص) دلگان گفت: تمامی نکات بهداشتی جهت بازدید از این نمایشگاه در دستور کار بازدید کنندگان قرار می‌گیرد بطوریکه کسانی که به هر دلیلی نکات و ضوابط بهداشتی را رعایت نکنند اجازه ورود به این نمایشگاه به آنان داده نخواهد شد.

وی اظهارداشت: تمامی اجناس و همچنین محصولات فرهنگی و بهداشتی از جمله ماسک و مواد ضد عفونی کننده به قیمت مناسب در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

شبانکاره همچنین از« پویش همه ماسک می‌زنیم خبر داد و گفت: با همکاری شهرداری گلمورتی مکانی برای راه اندازی و فرهنگ سازی این پویش در نظر گرفته شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها