تهران به دنبال حمایت از تولید و اشتغال است

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: دولتمردان این استان با رفع موانع زیستی محیطی و انعطاف در اجرای قوانین، به دنبال حمایت از تولید و اشتغال هستند.

عبدالرضا چراغعلی روز سه شنبه در نشست ماده ۱۱ قانون هوای پاک استان تهران افزود: نگاه کلی جلسه امروز ما حمایت از تولید و روند اشتغال در سال جهش تولید بود.

وی یادآور شد: با تمهیدات پیش بینی شده، بنا شد از ۱۳ بندی که در جلسه مطرح شد، بر رعایت ضوابط و مقررات در کنار توجه به بخش جهش تولید تاکید شد.

چراغعلی اظهارداشت: مطمئن هستیم که مصوبات امروز اتفاقات خوبی در حوزه اشتغال شهرستان ها رقم خواهد زد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران به مشکلات طرح های مطرح شده در جلسه امروز اشاره کرد و گفت: مسائل این واحدها مربوط به افزایش ظرفیت تولید بود و برخی هم مربوط هب فاصله قانونی از محیط مسکونی بود که مصوبه محیط زیست در این زمینه لازم الاجراست.

وی خاطرنشان کرد: در اجرای این مقررات برای این واحدهای تولیدی، با مشاهده آلاینده نبودن واحد تولیدی،  انعطاف به خرج داده شد.

فعال سازی واحدهای راکد چندین ساله در پرند، افزایش تولید یک واحد دامداری در روستای شمس آباد، فعال سازی واحد راکد دوچرخه سازی، بسته بندی بدون کشتار گوشت قرمز، تعیین تکلیف زمین های روستایی در میان ورامین و قرچک و تغییر خط تولید دامداری به مواد لبنی از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها