جاده ری - ورامین با ۲۱۰ تن آسفالت ریزی مرمت شد

شهرری ـ ایرنا ـ شهردار قلعه نو از توابع شهرسنان ری با بیان اینکه ۲۱۰ تن آسفالت برای روکش آسفالت مسیر جنوب به شمال جاده ری ـ ورامین در بخش قلعه نو استفاده شد، گفت: روکش آسفالت این جاده که از محورهای پرتردد در استان تهران محسوب می شود، کاهش ترافیک و سهولت رفت و آمد را بدنبال دارد.

امیر محمودی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: یکهزار و ۸۰۰ متر مربع از بلوار شهدای قلعه نو با هدف ارتقای شاخص ها و استاندارد های شهری، تسهیل تردد، ایمن سازی معابر و رضایت حداکثری شهروندان گرامی، اجرا شد.

وی افزود: آسفالت بلوار شهدای قلعه نو به صورت جهادی و با استفاده از ماشین آلات مکانیزه طی ۷۲ ساعت انجام شد.

محمودی در ادامه با اشاره به تازه تاسیس بودن شهر قلعه نو، خاطرنشان کرد: تغییر ماهیت دهیاری به شهر کمی زمانبر است ولی شهرداری قلعه نو با تمام توان به دنبال ایجاد انواع زیرساخت های شهری مانند آتشنشانی، اگو شهری(سیستم فاضلاب)، توسعه فضاهای شهری و ایجاد شهر هوشمند در قالب مکانیزه و الکترونیکی امور شهری می باشد.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی درحدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشافویه، خاوران و قلعه نو است.

بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری هم اکنون دارای ۴۰ هزار نفر جمعیت است که در ۲۰ کیلومتری جنوب ری و در مسیر جاده ورامین قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها