نماینده مجلس خبرگان رهبری: اهانت به دیگران مغایر با اخلاق اسلامی است

ارومیه -ایرنا- نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: ما به لحاظ اخلاق اسلامی و انسانی اجازه نداریم از کلمات توهین آمیز و دشنام علیه دیگران استفاده کنیم.

آیت الله عسگر دیرباز روز سه شنبه  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: قرآن کریم هم به این مهم تاکید کرده و بر پرهیز از ناسزا گفتن به یکدیگر سفارش کرده است.

وی با تاکید بر اینکه باید مرز انتقاد از بقیه مرزها جدا شود، اضافه کرد: نباید سیاه نمایی کنیم بلکه واقعیت ها را آن طور که هست باید نشان دهیم.

وی افزود: عده ای با انقلاب و نظام دشمنی دارند و به این وسیله سعی می‌کنند برای خود مشتری پیدا کنند.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: وقتی قوای سه گانه و مسوولان کنارهم قرار بگیرند و مسایل را به خوبی تشریح کنند، خود به خود زمینه سیاه نمایی از بین می‌رود، در غیر این صورت بستر برای سیاه نمایی فراهم می‌شود.

سباه نمایی و هجمه ها علیه دولت این روزها شدت بیشتری گرفته و برخی بی محابا و بدون توجه به شرایط کنونی کشور، برطبل تخریب کوبیده و تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا چهره ای منفی از دولت نشان دهند؛ این حرکت ها به فضای مجازی نیز سوق یافته و آنجا نیز به شکل های مختلف خدمات دولت مورد بی مهری قرار گرفته و سیاه نمایی قوت بیشتری می‌گیرد؛ حال آنکه شرایط کنونی کشور به یکدلی تمامی قوا و همراهی مردم با دولت نیازمند است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها