فرماندارگناوه: خدمت کردن در سایه همدلی ارزش بالایی دارد

گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: خدمت کردن مطلوب و بی‌منت به مردم در سایه وحدت و یکپارچگی و همدلی ارزش بالا و اثربخشی بیشتری دارد.

به گزارش ایرنا، غلامرضا مهرجو روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه افزود: مردم غیور و مقاوم ایران هر جا دیدند که وحدت بین ارکان و کارگزاران وجود دارد امیدواری آنان به نظام و انقلاب و آینده بیشتر می‌شود.

وی اظهارداشت: کسانی که در هر سنگری مسئولیت می‌پذیرند باید از آن به عنوان امانت و فرصتی مغتنم برای خدمت‌گزاری صادقانه به مردم در نظام که حاصل خون هزاران شهید والامقام است بدانند.

فرماندار گناوه گفت: در برهه کنونی که کشور و ملت زیر آماج فشارهای نظام سلطه در دو جبهه اقتصادی و رسانه‌ای است، نیاز به وحدت، انسجام و همدلی و همراهی همه مسئولان و مردم است.

وی افزود: سپاه در کلام امام راحل و رهبرمعظم انقلاب از جایگاه والایی برخوردار است و این نهادمقدس توانسته از دستاوردهای نظام و انقلاب بخوبی حفاظت و حراست کند.

مهرجو گفت: فرمانده سپاه سابق این شهرستان مردم‌دار و با مسئولان و شورای تامین  همکاری و  تعامل تنگاتنگی داشته است.

 امام جمعه گناوه گفت: سپاه پاسداران نقش بی‌بدیل و بی‌نظیری در دفاع و حراست از دستاوردهای گرانبهای انقلاب اسلامی دارد.

      

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی  افزود: امام راحل در جمله‌ای کوتاه فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود که این  بهترین و معناترین کلام نورانی در وصف این نهاد مردمی است.

وی اظهارداشت: مردمی بودن جزو ذات سپاه است و این مهم از بزرگ ترین افتخار برای این نهاد است.

امام جمعه گناوه گفت: حفظ معنویت، انسجام و اتحاد ،  توکل بر خدا و توسل به اهل بیت (ع) با تبعیت محض از ولایت فقیه رمز موفقیت و تداوم انقلاب شکوهمند اسلامی است.                                     

وی از تلاش و زحمات فرمانده سپاه سابق گناوه در مدت مسئولیت خود تقدیر کرد.

فرمانده سابق انصارالحسین (ع) گناوه هم با ارایه گزارشی از عملکرد دوران مسئولیت خود در این شهرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی میراث انبیا و اولیای الهی و خون شهدای والامقام است که باید در حفظ و حراست از آن محکم و استوار بکوشیم.

                                               

سرهنگ یاسین اکبا افزود: تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران از اولویت ترین برنامه‌های خود در سپاه گناوه بوده است.

در این آیین  سرهنگ شهسوار حاجی پور به سمت فرمانده جدید سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه معرفی شد و از خدمات سرهنگ یاسین اکبا فرمانده سابق تقدیر و تجلیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها